14.02.2017 10:16

Walentynkowe kartki z Power Rangers

Go, go Walentynki! Spędźcie święto zakochanych w najbardziej obciachowym klimacie razem z Power Rangers.

Walentynkowe kartki z Power Rangers
foto: ecard.powerrangers.movie

14 lutego każdego roku trzeba się postarać o odpowiednią kartkę z wyrazami miłości dla drugiej połówki. Zamiast chodzić po sklepach papierniczych, kioskach czy poczcie wystarczy wejść na stronę ecard.powerrangers.movie. Tam przygotowano aż 20 wzorów walentynkowych kartek z bohaterami nadciągającego filmu kinowego o kolorowym wojownikach.

Trąci od nich tanizną i zapewne każdy z Was byłby w stanie dokonać dużo lepszego dzieła przy wykorzystaniu Pejnta. Jeżeli jednak Wasza miłość niekoniecznie musi być tego dnia zasypywana wszystkim co jest różowe lub czerwone, to powinna docenić tę nieszablonowość i odejście od utartej konwencji. A jeżeli jest fanką Power Rangers lub wszystkiego tego, co ma korzenie w latach 90., to powinna być wniebowzięta.  

W filmie Deana Israelite'a, który wkroczy do kin 24 marca 2017 roku w rolach wojowników ujrzymy na ekranie Dacre'a Montgomery'ego jako Jasona (Czerwony Wojownik), RJ Cylera jako Billy'ego (Niebieski Wojownik), Naomi Scott jako Kimberly (Różowy Wojownik), Becky Gomez jako Trini (Żółta Wojowniczka), Ludi Lina jako Zacka (Czarny Wojownik). To właśnie oni figurują też na powerrangerowych kartkach walentynkowych. Zobaczcie je i wybierzcie którąś z nich dla tej jedynej:

W kinowym „Power Rangers” oprócz wyżej wymienionych zobaczymy również Elizabeth Banks oraz Bryana Cranstona. Podczas New York Comic Con 2016 zaprezentowano pierwsze promocyjne wideo, zaś pełny zwiastun został nam udostępniony w styczniu 2017 roku.

Nad scenariuszem pracowało łącznie sześć osób, w tym John Gatins („Giganci ze stali”) oraz Zack Stentz i Ashley Miller („Thor”). Będzie to opowieść o piątce nastolatków, którzy będą musieli ocalić świat od zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Robert Skowronski
Tagi: #Duperele #Galeria #Power Rangers