14.09.2017 11:23

Wieczorynka ze Świeżakami na antenie TVN

Gang Świeżaków powrócił w wielkim stylu. Dorośli biją się o o pluszowe warzywa i owoce w Internecie, a najmłodsi będą mogli niebawem oglądać wieczorynkę z udziałem maskotek z Biedronki. Teatrzyk Świeżaków pojawi się na antenie TVN.

Świeżaki
foto: Biedronka/Youtube

Świeżaki opanowały cały kraj! Zmyślna akcja marketingowa sieci sklepów spożywczych Biedronka okazała się strzałem w dziesiątkę. Ludzie są w stanie zrobić wszystko, żeby tylko skompletować swoim dzieciom (a raczej dzieciaczkom!) cały zestaw pluszowych warzyw i owoców. W Internecie pojawiają się dziwaczne ogłoszenia, oferujące między innymi seks za Świeżaka. Biedronka idzie za ciosem i już od piątku 15 września 2017 roku na stacji TVN zadebiutuje wieczorynka z Gangiem maskotek w roli głównej. 

Mowa o Teatrzyku Świeżaków. Będzie można go oglądać codziennie o godzinie 19:00. Świeżaki dostępne w Biedronce, pojawią się na ekranie jako pacynki. Wcielą się w nie dzieci, bawiące się w teatrzyk, które użyczą pluszakom swoich głosów. Jak na teatr przystało, zobaczymy klasyczne sztuki, takie jak „Romeo i Julia” czy „Piotruś Pan” w o wiele zdrowszej, niż zakładał oryginał wersji. Nie zabraknie również dorosłych bohaterów serialu. Przewidziano 12 odcinków, które będą ukazywać się do 26 września 2017 roku. Każdy z nich potrwa minutę. Jeśli nie macie telewizora, nic straconego. Tuż po premierze odcinki pojawią się na oficjalnym kanale YouTube Biedronki. W oczekiwaniu na pierwszy odcinek możecie zaśpiewać sobie hymn warzyw i owoców.

Akcja Gang Świeżaków 2, jak i Teatrzyk Świeżaków, są częścią kampanii, która ma na celu uświadamiać najmłodszych konsumentów, jak się zdrowo odżywiać. W kontekście sławetnej „horej curki całość zaczyna nabierać innego znaczenia. Kampanię zrealizowała agencja Duda Polska. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC. Ciekawe czy pojawi się Gang Świeżaków 3, a w nim najbardziej polskie z pluszaków - Burak Janusz i Cebula Grażyna?

Czy będziesz oglądać Teatrzyk Świeżaków?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale