20.08.2018 11:42

Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem od 1992 roku? Aktorzy są przekonani, że tak

Podczas wywiadu związanego z nowym filmem Winony Ryder i Keanu Reevesa, aktorka ujawniła, że (prawdopodobnie) wzięła ślub z Keanu Reevesem ponad 25 lat temu.

Winona Ryder Keanu Reeves
foto: kadr z filmu "Destination Wedding"

Keanu Reeves i Winona Ryder już niebawem pojawią się razem na kinowym ekranie za sprawą komedii romantycznej „Destination Wedding”. Nie jest to jednak pierwszy wspólny film słynnych aktorów. W 1992 roku zagrali parę w „Draculi” Francisa Forda Coppoli z Garym Oldmanem w tytułowej roli. Jak twierdzi gwiazda „Stranger Things”, właśnie wtedy pobrali się przed kamerą.

Winona Ryder i Keanu Reeves

Keanu Reeves i Winona Ryder wzięli ślub na planie?

Podczas wywiadu dla Entertainment Weekly, jakiego Keanu Reeves i Winona Ryder udzielali z okazji nadchodzącej premiery „Destination Wedding”, aktorka wyznała, że 26 lat temu naprawdę wyszła za partnerującego jej aktora podczas kręcenia sceny ślubu. Jak opowiedziała:

"

Wzięliśmy ślub w „Draculi”. Nie, naprawdę, przysięgam na Boga, że w rzeczywistości jesteśmy małżeństwem. W scenie ślubu Francis [Ford Coppola] wykorzystał prawdziwego rumuńskiego księdza. Kręciliśmy to w mastershocie. Więc sądzę, że się pobraliśmy. "

Reeves, nie będąc pewnym czy to prawda czy żart, dopytał:

"

I powiedzieliśmy tak? "

Na co Ryder, jak przystało na prawdziwą żonę, odparła:

"

Nie pamiętasz? To było w Walentynki. "

Keanu Reeves podsumował więc całą rozmowę słowami:

"

O mój boże, jesteśmy małżeństwem.  "

Winona Ryder i Keanu Reeves

„Destination Wedding” z Winoną Ryder i Keanu Reevesem – kiedy premiera?

„Destination Wedding”, w którym ponownie zobaczymy małżeństwo Ryder-Reeves, opowie historię dwojga zmęczonych życiem, niesympatycznych gości weselnych, pomiędzy którymi nieoczekiwanie rodzi się uczucie. Film trafi na ekrany 31 sierpnia 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: Dracula Keanu Reeves Winona Ryder