09.08.2019 12:04

Wygraj DVD z filmem "Kapitan Marvel" [KONKURS]

Antyradio.pl zaprasza do wzięcia udziału w filmowym konkursie. Do wygrania jest płyta DVD z filmem "Kapitan Marvel" wydana przez Galapagos Films.

kadr z filmu Kapitan Marvel
foto: kadr z filmu Kapitan Marvel

W 2019 roku Marvel Studios zaprezentowało światu trzy nowe produkcje. Pierwszą z nich była "Kapitan Marvel" - pierwszy solowy film MCU opowiadający o superbohaterce. I to nie byle jakiej - jednej z najpotężniejszych heroin w całym filmowym uniwersum. Fani Carol Danvers mają okazję wygrać jedną z trzech płyt DVD z "Kapitan Marvel".

"Kapitan Marvel" na DVD - wygraj płytę w konkursie na Antyradio.pl

Dwudziesta pierwsza produkcja Marvel Studios zadebiutowała na dużym ekranie 8 marca 2019 roku. Data była nie przypadkowa, bo właśnie wtedy przypada Dzień Kobiet. Film ma silny akcent feministyczny, więc Kapitan Marvel przypadła do gustu wszystkim widzom i widzkom, którym brakowało w MCU kobiecego punktu widzenia i silnych żeńskich postaci.

Reżyserami filmu byli Anna Boden oraz Ryan Fleck. W roli głównej wystąpiła niezastąpiona Brie Larson. Na ekranie towarzyszyli jej między innymi Samuel L. Jackson (Nick Fury) oraz Jude Law (Yon-Rogg). Akcja "Kapitan Marvel" rozgrywa się w latach 90. XX wieku, jest więc prequelem prawie wszystkich dotychczasowych produkcji MCU. Główna bohaterka - wojowniczka z rasy Kree uciekając przed zmiennokształtnymi Skrullami, trafia na Ziemię. Tam zaczyna odkrywać nie tylko prawdę o sobie, ale również międzygalaktycznej wojny.

Brie Larson (Kapitan Marvel)
Brie Larson (Kapitan Marvel)
Przeczytaj także "Kapitan Marvel" - najlepsze odniesienia do lat 90. w nowym filmie Marvela

Dzięki naszemu konkursowi wszyscy fani kosmicznej superbohaterki będą mieli okazję wygrać film "Kapitan Marvel" na DVD. Fundatorem jednej z trzech nagród jest Galapagos Films. Żeby otrzymać nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Preloader Antyradio

Przeciągnij i upuść Dodaj plik

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres email informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany numer telefonu, wysyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, SMSowych informacji o promocjach, produktach lub usługach od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o. drogą elektroniczną, za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji o promocjach, produktach lub usługach kontrahentów podmiotów grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o. o..
Administratorem danych osobowych jest Eurozet Radio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu organizacji konkursu lub w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód na przetwarzanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w konkursie. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Eurozet Radio Sp. z o.o.
Akceptuję regulamin i potwierdzam powyższe oświadczenia
Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia

Na odpowiedzi czekamy do 16 sierpnia 2019 roku do godziny 12:00.

Zobacz też:  "Kapitan Marvel" reż. Anna Boden, Ryan Fleck [RECENZJA]

Tagi: Duperele Brie Larson Captain Marvel Samuel L. Jackson Marvel Jude Law