30.11.2017 16:01

Zobaczcie świąteczne dekoracje z Sokołem Millenium w roli głównej

Nie macie pomysłu na dekoracje świąteczne? Nie przejmujcie się, pewna rodzina z Kalifornii pokazuje jak można zrobić ozdobę, która spowoduje że każdy sąsiad zzielenieje niczym mistrz Joda. Oto Sokół Millenium w wersji świątecznej!

Zobaczcie świąteczne dekoracje z Sokołem Millenium w roli głównej
foto: kadr z wideo

Rodzina Lafayette przygotowała co prawda statek legendarnego Hana Solo ze względu na Halloween, ale przecież nic nie szkodzi temu, żeby Sokół strzegł waszego dachu podczas nadchodzących świat Bożego Narodzenia. Licząca prawie 10 metrów (około 29 stóp) ozdoba jest efektem pracy całej rodziny, a twórcy zainspirowani „Gwiezdnymi Wojnami: Ostatnimi Jedi” podzielili się niedawno wideo zza kulis.

Trzeba przyznać, że Sokół Millenium jest ozdobą ładniejszą i oryginalniejszą niż jakiś nadmuchany Mikołaj, czy pokryte sztucznym śniegiem sanie z Rudolfem Czerwononosym na czele. Z resztą zobaczcie sami:

Do stworzenia tego pokaźnego statku użyto sporo drewna, rur PCV, a także... starego spadochronu. Nie można również zapomnieć o plakacie obsady „Gwiezdnych Wojen”, która siedzi w kokpicie repliki statku. Sokół nie waży oczywiście tyle samo co oryginalny statek, jednak twórcy potrzebowali żurawia, aby przenieść ważącą ponad 300 kilogramów dekoracje.

Przypominamy że ósmy epizod sagi, czyli „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” zadebiutują w kinach już 15 grudnia 2017 roku.

Chcielibyście tak ozdobić sobie dom?

Kamil Kacperski
Tagi: Star Wars