18.10.2018 17:42

Nadchodzą adidasy z „Gry o tron”! Zapowiedziano aż 5 wzorów

Wielkimi krokami zbliża się nie tylko finałowy sezon „Gry o tron”, ale także niespodzianka dla fanów serialu, którzy lubią chadzać w sportowym obuwiu. Adidas zapowiedział serię Ultra Boots inspirowanych serialem.

Jon Snow buty gra o tron
foto: kadr z serialu "Gra o tron"

Fani DC doczekali się swoich Conversów, miłośnicy Marvela mają swoje Vansy, zaś Reebok dogadza użytkownikom Netfliksa, którzy umiłowali sobie „Stranger Things”. To aż zadziwiające, że Adidas dopiero teraz zdecydował się na kolekcję butów sportowych rodem z Westeros.

„Gra o tron”: kolekcja adidasów inspirowanych serialem

HBO i Adidas postanowiły połączyć siły i wprowadzić na rynek limitowaną edycję adidasów nawiązujących do „Gry o tron”. Już w lipcu 2018 ogłoszono, że w planach jest aż 5 nowych modeli Ultra Boots, które będą wyrażały ducha rodu Starków, Targaryenów, Lannisterów, a także Nocnej Straży i Białych Wędrowców.

Dokładna data wprowadzenia butów na rynek prawdopodobnie zbiegnie się w czasie z premierą finałowego sezonu „Gry o tron” w 2019 roku, jednak już teraz możemy podziwiać pierwsze buty z serii o wzorze „Targaryen Fire and Blood” na stopach ich szczęśliwego właściciela:

Buty nieco różnią się od pierwotnego projektu, którym w lipcu podzielił się sklep Yeezy Mafia, jednak nie na tyle, byśmy nie mogli wyobrazić sobie pozostałych wzorów inspirowanych „Grą o tron”:

Adidasy z „Gry o tron” to nie pierwsza popkulturowa inspiracja firmy. Wcześniej marka zapowiedziała m.in. serię butów sportowych nawiązujących do „Dragon Ball Z”.

Który wzór butów Adidas z „Gry o tron” podoba Ci się najbardziej?

Natalia Hluzow
Tagi: Gra o tron HBO