12.06.2019 09:50

2. sezon "Russian Doll" pojawi się na Netflix. Kiedy możemy się go spodziewać?

"Russian Doll" zyskał sporą popularność na całym świecie. Po 1. sezonie fani zadawali pytanie, czy doczekają się następnego. Teraz twórcy dają nam odpowiedź.

"Russian Doll" 2. sezon
fot.: kadr z wideo

"Russian Doll" zadebiutował na platformie Netflix w lutym 2019 roku. Serial opowiada o Nadii, dziewczynie, która świętuje swoje 38. urodziny i w trakcie imprezy umiera. Następnie powraca do życia, żeby przeżyć ponownie ten sam dzień. Fanów z pewnością ucieszy zatem informacja, że na platformie Netflix pojawi się 2. sezon "Russian Doll".

2. sezon "Russian Doll" na Netflix

Podczas CODE Conference, która odbyła się w Scottsdale, przeprowadzono wywiad z Cindy Holland, wiceprezes ds. oryginalnych treści w Netflix i Natashą Lyonne, reżyserką i gwiazdą serial. Kobiety zabrały głos w sprawie 2. sezonu "Russian Doll". Główna bohaterka zapytała wiceprezes, czy chce zrobić kolejną serię. Holland odpowiedziała:

"

Ja, Cindy? Ten sam show, ale jeszcze dziwniejszy? Jesteś pewna? "

Lucyfer
Lucyfer
Przeczytaj także "Lucyfer" - Netflix zapowiedział 5. i zarazem finałowy sezon serialu

Lyonne odpowiedziała:

"

Nadia Vulvokoy jak wiecie jest programistką, więc myślę, że to całkiem odpowiedni moment i miejsce, żeby powiedzieć tak, chciałabym to zrobić, Cindy. "

Wszystko zatem wskazuje na to, że widzowie doczekają się 2. sezonu "Russian Doll" na Netflix. Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się seria.

To nie pierwszy serial Netflix, w którym zagrała Natasha Lyonne. Aktorkę mogliśmy zobaczyć również w "Orange Is The New Black", w którym wcieliła się w Nicky Nichols. 7. sezon popularnego serialu zadebiutuje na platformie Netflix już 26 lipca 2019 roku.

Zobacz także: "Orange Is the New Black" sezon 7.: Najważniejsze informacje [DATA PREMIERY, FABUŁA, ZWIASTUN]

Karolina Woźniak
Tagi: Netflix