12.07.2019 11:51

"3 From Hell": pełny zwiastun nowego filmu Roba Zombie ukaże się 15 lipca

Fani twórczości Roba Zombie już zacierają ręce. W poniedziałek, 15 lipca 2019 roku, ukaże się pierwszy pełny zwiastun kontynuacji "Bękartów diabła".

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Rob Zombie dorobił się przez ostatnie lata pokaźnego grona fanów. Twórca horrorów takich jak "Dom tysiąca trupów", "Bękarty diabła", czy remake'u słynnego "Halloween" zapowiedział, że pełny zwiastun jego najnowszego dzieła ukaże się już w poniedziałek, 15 lipca 2019 roku.

"3 From Hell" - pełny zwiastun horroru Roba Zombie

Na ten dzień czekało wielu miłośników kina grozy. Rob Zombie, za pośrednictwem Instagrama, zapowiedział, kiedy ukaże się zwiastun jego najnowszego horroru. Dotychczas, fani reżysera musieli się zadowolić jedynie enigmatycznym teaserem, jednak już 15 lipca 2019 ulegnie to zmianie. Kontynuacja historii o rodzince z piekła rodem doczeka się w końcu pełnego zwiastuna.

Co wiemy o fabule "3 From Hell"? Na ten moment jedynie tyle, że akcja filmu rozgrywać się będzie zaraz po wydarzeniach z "Bękartów diabła", oraz że klan Firefly powróci z zaświatów, by dokończyć swe mordercze dzieło. Więcej dowiemy się z pewnością już w przyszły poniedziałek.  

John Carpenter: Rob Zombie to kupa gówna
John Carpenter: Rob Zombie to kupa gówna
Przeczytaj także John Carpenter: Rob Zombie to kupa gówna

"3 From Hell" - obsada, premiera

Dokładna data premiery "3 From Hell" nie jest na ten moment znana. Wiemy jedynie, że będzie to wrzesień 2019 roku. W filmie wystąpią Bill Moseley, Sheri Moon ZombieSig HaigDee WallaceAustin StokerRichard Brake, Danny TrejoKevin Jackson, Wade Williams, Jeff Daniel Phillips oraz Clint Howard

Zobacz też: Najlepsze horrory różnych podgatuków. Duchy, wampiry i wiele innych

Tagi: Rob Zombie News Horror