10.03.2017 10:00

Aktor z „Harry'ego Pottera” w szpitalu po wypadku samochodowym

Jim Tavaré, aktor, który pojawił się w filmie „Harry Potter i więzień Azkabanu”, trafił do szpitala po przeżyciu groźnego wypadku samochodowego.

Aktor z „Harry'ego Pottera” w szpitalu po wypadku samochodowym
foto: materiały prasowe

Aktor znany z roli barmana Toma w filmie z 2004 roku uczestniczył w czołowym zderzeniu, w wyniku którego ma złamanych 15 żeber, przebite płuco, złamaną nogę i zmiażdżone kości klatki piersiowej. Nie wiadomo kto spowodował wypadek. Wiemy jednak, że Tavaré, choć odniósł poważne obrażenia, to jego stan jest stabilny.

Oto co możemy przeczytać na jego profilu na Facebooku:

"

Z tej strony Laura. Po tym jak już jego rodzina została poinformowana Jim poprosił mnie, żeby dać wam znać, że uczestniczył w poważnym wypadku samochodowym. Przebywa on obecnie na oddziale intensywnej terapii. Ma złamanych 15 żeber, zmiażdżone kości klatki piersiowej, przebite płuco, wiele złamań w prawej nodze i uszkodzoną szyję. Miał już dwukrotnie wykonaną transfuzję krwi, zabieg ma być powtórzony po raz trzeci. To wszystko prawda, to żadna rola filmowa. Bądźcie z nim myślami podczas jego walki o wyjście z tego. "

Laura, to oczywiście żona Jima. Udostępniony przez nią post jest publiczny. Aktor chciał, aby jego zdjęcie dotarło do fanów, którzy z pewnością chcą wiedzieć w jakim stanie się obecnie znajduje.

Jim Tavaré jest brytyjskim aktorem żyjącym w Los Angeles. Oprócz małej roli w „Harrym Potterze” ma też nagrodę BAFTA za satyryczny program „The Sketch Show”, którego był współtwórcą i w którym występował. Najbliższym projektem, w którym ma wystąpić jest „I Spit on Your Grave: Deja Vu”.

Przypominamy Wam kadr z „Więźnia Azkabanu”, który przedstawia Jima Tavaré:

jim-tavare-2

Seria o młodym czarodzieju zakończyła się w 2011 roku, jednak magiczny świat powrócił w spin-offie cyklu o tytule „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Nowa seria z Newtem Scamanderem granym przez Eddiego Redmayne'a, miała początkowo być trylogią. J.K. Rowling zdradziła jednak, że doczekamy się pięciu odsłon spin-offu filmów o Harrym Potterze.

Robert Skowronski
Tagi: News