20.02.2018 11:04

Arka Noego, dinozaury, rycerze, naziści i podróże w czasie - spokojnie, to tylko zapowiedź „Sharknado 6”

Tego lata Ziemia znowu stanie w obliczu zagrożenia ze strony najdziwniejszego kataklizmu we wszechświecie. Co wydarzy się w kolejnej części „Sharknado”?

Arka Noego, dinozaury, rycerze, naziści i podróże w czasie - spokojnie, to tylko zapowiedź „Sharknado 6”
foto: materiały promocyjne

„Sharknado” to jedna z najdziwniejszych serii filmowych w historii kinematografii. Przy okazji jedna z najgorszych. „Szczęki” Stevena Spielberga zapoczątkowały nowy nurt w filmach grozy - opowieści groźnych drapieżnikach, które atakują ludzi. W pierwszej części filmu Anthony'ego C. Ferrante z 2013 roku huragan powoduje, że Los Angeles zostaje sterroryzowane przez wielkie rekiny. Reżyser, niczym Patryk Vega wypuszcza swoje dzieła jedno po drugim i niebawem zobaczymy 6. część historii o potężnych tornadach, które rozrzucają wielkie ryby po całym świecie. Seria charakteryzuje się sporą dozą absurdu, więc doniesienia na temat fabuły kolejnej części nie powinny być dla fanów żadnym zaskoczeniem.

„Sharknado 6” - opis fabuły

Do sieci trafiły informacje dotyczące kolejnego filmu Ferrante. Możemy przeczytać oficjalny zarys wydarzeń, które pojawią się w „Sharknado 6”. Mimo że kolejne produkcje o rekinim tornado są coraz głupsze, autorzy postanowili zachować ciągłość fabularną. Zobaczymy więc głównego bohatera, który oprócz ratowania ludzkości przed rekinami, będzie chciał ocalić swoich najbliższych.

"

Czy wszystko jest już przegrane? Fin odblokowuje nową moc rekinad - podróżowanie w czasie i postanawia ocalić świat oraz wskrzesić swoją rodzinę. W tej misji Fin walczy z nazistami, dinozaurami, rycerzami, a nawet wybierze się w rejs Arką Noego. Tym razem pytaniem nie jest „jak” zatrzymać rekinada, ale „kiedy”. "

Trzeba przyznać, że tego w serii jeszcze nie było. Główny bohater grany przez Iana Zieringa tym razem cofnie się w czasie o kilka milionów lat, przy okazji spotykając się z postaciami historycznymi. Dokona tego, odkrywając, że W sieci pojawiła się również pierwsza grafika zapowiadająca film. Widzimy na niej Fina z nieodłączną piłą mechaniczną, gotowego stawić czoła rekinom

„Sharknado 6” - kiedy premiera?

W najnowszym dziele Ferrante oprócz Zieringa wystąpią Tara Reid oraz Cassie Scerbo. W związku z wątkiem podróży w czasie prawdopodobnie pojawią się też postacie pożarte przez wielkie ryby. Premiera filmu już 25 lipca 2018 roku na kanale Syfy.

Czy obejrzysz „Sharknado 6”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Horror Sharknado