14.02.2017 12:08

Arnold Schwarzenegger zagra w „Wonder Woman”?

Co prawda te domysły są oparte na szytej grubymi nićmi teorii, ale niczego nie można wykluczyć.

Arnold Schwarzenegger zagra w „Wonder Woman”?
foto: kadr z filmu; materiały prasowe

Twitter jest najlepszym źródłem wiedzy o tym kto będzie zaangażowany w kinowe uniwersum DC. W ten sposób dowiedzieliśmy się o angażu Joe Manganiello, a także poznaliśmy nazwisko reżysera „The Flash”, choć osoba na tym stanowisku zdążyła się w międzyczasie zmienić. Czy teraz właśnie dowiedzieliśmy się o tym, że Arnold Schwarzenegger dołączy do obsady „Wonder Woman”?

Profil aktora zaczął być obserwowany przez Patty Jenkins, reżyserkę filmu o superbohaterce, a także przez szefa DC Films Geoffa Johnsa. Nikt oczywiście niczego oficjalnie nie potwierdził, ale jak już pokazały wcześniejsze nagłe zachowania w mediach społecznościowych coś może być na rzeczy.

W listopadzie 2016 roku przeprowadzono etap dokrętek do „Wonder Woman”. Jednak dlaczego to właśnie teraz twórcy dołączyli do grona obserwujących profil aktora na Twitterze, a nie wtedy? Być może w tajemnicy trwa kolejny proces dokrętek? A może Arnie będzie tylko dubbingować jakąś wygenerowaną komputerowo postać i jego obecność na planie nie będzie wymagana?

Na podstawie podobnych domysłów sugeruje się, że do kinowego uniwersum DC z nieznaną jeszcze rolą dołączy John Cleese. Członek grupy Monty Pythona opublikował swego czasu niewinne zdjęcie, ale na stole w tle można się było dopatrzyć całej sterty komiksów DC. Ponadto jego konto także zaczęło być obserwowane przez kluczowe postacie ze studia.

Bohaterka filmu Jenkins zanim została Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek, trenowaną, by być niepokonaną wojowniczką. Wychowywana była na odizolowanej rajskiej wyspie, aż rozbił się na niej amerykański pilot i opowiedział o straszliwym konflikcie, jaki ogarnął resztę świata. Diana opuszcza swój dom przekonana, że jest w stanie powstrzymać katastrofę. Walcząc u boku mężczyzny w wojnie, która miała zakończyć wszystkie wojny, Diana odkryje pełnię swych mocy... ale też swoje prawdziwe przeznaczenie.

Wonder Woman pojawiła się gościnnie już w „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, którego premiera odbyła się 23 marca 2016 roku. Jej solowy film zawita zaś do kin 2 czerwca 2017. W obsadzie filmu pojawią się: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner i Saïd Taghmaoui. Producentami filmu są: Charles Roven, Zack Snyder, Deborah Snyder i Richard Suckle, natomiast producentami wykonawczymi: Rebecca Roven, Stephen Jones, Wesley Coller i Geoff Johns.

Robert Skowronski
Tagi: #Arnold Schwarzenegger #News #Wonder Woman