08.04.2019 16:47

"Avengers: Endgame" - GMA zaprezentowało nową scenę z nadchodzącej produkcji Marvela

Aby jeszcze bardziej podgrzać, i tak już gorącą, atmosferę przed premierą filmu "Avengers: Endgame", program Good Morning America zaserwował fanom nowy spot, przedstawiający scenę z nadchodzącej produkcji.

Foto: kadr z wideo
Foto: kadr z wideo

Good Morning America to poranny program telewizyjny, nadawany w amerykańskiej telewizji od 1975 roku. Dnia 8 kwietnia 2019 roku GMA zaprezentowało na swojej antenie scenę z nadchodzącej produkcji Marvel Studios "Avengers: Endgame". Co przedstawia owa scena?

"Avenges: Endgame" - w sieci pojawiła się scena z filmu

Scena pochodzi najprawdopodobniej z początkowej fazy filmu, kiedy to Kapitan Marvel dołączyła już do grupy Avengers. Przedstawia ona dyskusję pomiędzy bohaterami, odnośnie ich następnego ruchu. Natasha Romanoff, Bruce Banner oraz James Rhodes dzielą się swoimi wątpliwościami w kwestii ataku na Thanosa, podnosząc, że złoczyńca wciąż jest zbyt potężny i próba ofensywy może skończyć się kolejną porażką. Carol Danvers jest jednak pewna swego, tłumacząc, że poprzednio przegrali, gdyż nie było jej w ich szeregach.

"Avengers Endgame" - teorie

W oczekiwaniu na nadchodzący film, fani stworzyli dość pokaźną ilość teorii, odnośnie tego, jak może się potoczyć fabuła "Avengers: Endgame". Wśród nich znalazły się najbardziej kuriozalne, jak to, że Ant-Man pokona Thanosa własnym odbytem, jak i również takie, które zawierają w sobie sporo sensu. Zaliczają się do nich między innymi teoria o tym, że Loki jednak przeżył, że Valkyrie zastąpi Thora w roli boga piorunów oraz, że bohaterowie, którzy "wyparowali" po pstryknięciu Thanosa w filmie "Avengers: Infinity War" w rzeczywistości żyją. Jednakże, bracia Russo (odpowiadający za reżyserię zarówno "Endgame" jak i "Infinity War") stwierdzili, że wszystkie dotychczasowe teorie są błędne.

Avengers 4
Avengers 4
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" z pierwszą recenzją. Film ma być "oszałamiający"

"Avenges: Endgame" - kiedy premiera?

Najnowszy film wchodzący w skład Kinowego Uniwersum Marvela wejdzie do kin już 25 kwietnia 2019 roku. "Avenges: Endgame" będzie zwieńczeniem wszystkich dotychczasowych filmów Marvela, określanymi mianem The Infinity Saga.

Zobacz też: >> Dwa filmy Marvela, które musisz zobaczyć przed "Avengers: Endgame" <<

Natalia Nowecka
Tagi: Marvel Avengers 4