19.06.2019 17:05

"Avengers: Endgame" wraca na ekrany kin! Będą nowe sceny

Wielkie widowisko Marvela powraca na ekrany kin. W drugiej rundzie "Avengers: Endgame" zawierać będzie nowe sceny i niespodzianki dla fanów.

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Batalii o 1. miejsce w boxoffice ciąg dalszy. Choć "Avatar" wciąż widnieje u szczytu listy, najnowsze widowisko Marvela ma jeszcze szansę zdetronizować rywala. "Avengers: Endgame" wraca bowiem na ekrany kin. Zgodnie z zapewnieniami prezesa Marvel Studios, film zawierać będzie nowe sceny i niespodzianki dla fanów.

"Avengers: Endgame" wraca do kin! Będą nowe sceny

W trakcie promocji filmu "Spider-Man: Far From Home" w Londynie, Kevin Faige udzielił wywiadu portalowi Comicbook.com. Podczas rozmowy prezes Marvel Studios wyznał, że "Avengers: Endgame" już wkrótce wróci na ekrany kin. Wkrótce oznacza... w przyszły weekend.

"

Tak, robimy to. Nie wiem, czy ogłaszano to wcześniej, ale tak. Robimy to w przyszły weekend. "

Zgodnie z zapewnieniami Kevina Faige, film ma zawierać nowe, niepublikowane wcześniej ujęcia. Będzie to nowa scena po napisach oraz kilka niespodzianek dla fanów. Na obecną chwilę nie wiemy jednak, czy nowe seanse pojawią się również w Polsce.

Czy "Avengers: Endgame" pobije "Avatara"?

Finał 3 fazy Kinowego Uniwersum Marvela jest już o krok od pokonania "Avatara" i zajęcia zaszczytnego, pierwszego miejsca w boxoffice. Na chwilę obecną wyniki prezentują się następująco:

  1. "Avatar" - 2,788 mld $
  2. "Avengers: Endgame" - 2,743 mld $

Czy "Avengers: Endgame" zdetronizuje "Avatara"? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz też: Recenzja filmu "Avengers: Endgame"

Wybierzesz się do kina na nową wersję "Avengers: Endgame"?

Tagi: News Marvel Avengers 4