13.03.2018 11:39

„Avengers: Infinity War” w nowym zakulisowym materiale wideo

Czy Chris Evans przyzwyczaił się do swojej brody? Co inni superbohaterowie sądzą o nowej fryzurze Thora? I jak Danai Gurira czuła się w towarzystwie wszystkich superherosów Marvela? Dzięki nowemu materiałowi wideo z „Avengers: Infinity War” zaglądamy za kulisy produkcji. 

Avengers: Infinity War - behind the scenes
foto: kadr z wideo

Nadchodzący film Marvel Studios zapowiada się naprawdę obiecująco. Przede wszystkim ze względu na rozmach i rozmiar przedsięwzięcia, które ma zgromadzić wszystkich ważnych bohaterów, jakich poznaliśmy w ciągu 10 lat istnienia MCU. W najnowszym zakulisowym materiale wideo przygotowanym ekskluzywnie dla Entertainment Tonight, gwiazdy filmowego uniwersum Marvela dzielą się swoimi wrażeniami z planu „Avengers: Infinity War”.

„Avengers: Infinity War” - za kulisami produkcji

Wideo przygotowane przez ET nie prezentuje wprawdzie żadnych nowych ujęć z filmu, korzystając z tego, co widzieliśmy już w zwiastunie „Avengers: Infinity War”, ale za to przybliża wrażenia obsady, która miała przyjemność pracować przy tym niezwykłym projekcie. Jak to zwykle bywa, wrażenia te były bardzo różne. Dla przykładu: Danai Gurira, odtwórczyni roli Okoye w filmie „Black Panther”, zdradziła, że kompletnie ześwirowała na widok wszystkich filmowych superherosów Marvela zebranych w jednym miejscu; natomiast Mark Ruffalo pojawienie się ponad 60 postaci na ekranie uznał za zagrożenie, że będzie miał do wypowiedzenia tylko cztery kwestie. Ponadto zaprezentowano fragment making-ofu scen z Wakandy, Scarlett Johansson i Chris Evans pochwalili nowy wizerunek Thora, a Anthony Mackie porównał pracę na planie do pierwszego dnia w szkole. Cały materiał możecie zobaczyć poniżej:

„Avengers: Infinity War” to największy z dotychczasowych filmowych projektów Marvela. Na ekranie ma pojawić się ponad 60 gwiazd MCU, zdjęcia trwały ponad pół roku, zaś szacowany budżet filmu ma szanse uczynić go najdroższą produkcją w historii kina. Czy efekt końcowy okaże się wart takiego wysiłku i zainwestowanych pieniędzy? Przekonamy się już 26 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Avengers Marvel Avengers: Infinity War