04.12.2019 15:46

Baby Yoda z tytułem Człowieka Roku tygodnika "Time"? Powstała petycja

Baby Yoda podbił serca fanów na całym świecie. Niektórzy pokochali go tak bardzo, że walczą dla niego o tytuł Człowieka Roku.

Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +
Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +

Baby Yoda to bezdyskusyjnie król internetu. Zielony stworek zawładnął sercami fanów na całym świecie, a powszechne uwielbienie do 50-letniego berbecia nie słabnie. Niektórzy obdarzyli malca taką miłością, że postanowili wywalczyć dla niego tytuł Człowieka Roku 2019 tygodnika "Time". Stworzyli w tym celu stosowną petycję.

Baby Yoda Człowiekiem Roku tygodnika "Time"? Powstała petycja

Baby Yoda zyskał olbrzymi rozgłos, gdy tylko się pojawił. Nikt nie potrafi przejść obok niego obojętnie. Nie ma również osoby, która by o nim nie słyszała. Pojawiły się nawet głosy, że dzięki pobratymcy mistrza Yody, na świecie w końcu zapanuje pokój. Z tego właśnie powodu fani malucha stworzyli petycję, której zadaniem jest przyznanie Baby Yodzie tytułu Człowieka Roku. Na ten moment zebrano 1418 podpisów, a liczba stale rośnie. Petycję znajdziecie na stronie www.change.org.

Foto: kadr z serialu "The Mandalorian"/ Disney +

Zobacz też: Baby Yoda dołączył do Avengers. Zobaczcie przesłodkie wideo z "Endgame"

Petycję okraszono następującym podpisem:

"

Baby Yoda to najlepsze, co kiedykolwiek przydarzyło się ludzkości. Czas pogodzić się z tym faktem. W krótkim czasie swojej sławy, Baby Yoda skradł serca wszystkich ludzi na cąłym świecie. Pomóż mu uzyskać tytuł Człowieka Roku tygodnika "Time" i uznanie, na jakie naprawdę zasługuje. "

Foto: zrzut ekranu  www.change.org.

Zobacz też: "Je*ać Porgi!" - John Boyega zabrał stanowisko w sporze Baby Yoda kontra Porgi

Baby Yoda to fenomen, który zainteresował nawet naukowców. Jeden z psychologów ewolucyjnych postanowił sprawdzić, w czym tkwi urok stworka. Niektórzy obawiali się również, czy odtwórca głównej roli w serialu "The Mandalorian" nie jest przypadkiem zazdrosny, że Baby Yoda skradł dla siebie całą atencję.

Zobacz też: Baby Yoda zjadł truchło Jabby. Fanowska grafika obrzydza uroczego bohatera serialu "The Mandalorian"

Tagi: Duperele Film The Mandalorian