25.05.2017 15:54

„Baywatch. Słoneczny patrol” w polskich fragmentach filmu

Filmowa wersja kultowego serialu z lat 90. z Dwaynem Johnsonem i Zaciem Efronem zapowiada się na jedną z najgorętszych premier lata 2017 roku. Zobaczcie polskie fragmenty filmu. 

„Baywatch. Słoneczny patrol” w polskich fragmentach filmu
foto: kadr z filmu

Zanim Dwayne Johnson stanie do walki z Supermanem, wcześniej będziemy mogli zobaczyć, jak dobrze sobie poradzi w zastąpieniu legendarnego Davida Hasselhoffa w reboocie „Słonecznego patrolu”, jednym z najpopularniejszych seriali lat 90. The Rock od początku obiecywał widzom dużo nagości połączonej z masą przekleństw i niezdrową dawką seksistowskich uwag. Wszystkie klipy z polskimi napisami w pełni oddają niewybredny humor filmu, z których na pierwszy plan wybija się scena, gdzie jest rozmowa o piersiach. Wypisz wymaluj dialogi, których znajdziemy na pęczki w amerykańskich komediach. Zobaczcie:

Wyeksponowane biusty oraz potężne mięśnie to jedna z głównych rzeczy, jakie zobaczymy w filmowej wersji „Baywatch. Słoneczny patrol”. W obsadzie prócz wielkiego jak góra The Rocka, znajdują się Zac Efron, Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach oraz Priyanka Chopra. Odpowiednikiem Pameli Anderson, czyli C.J. Parker, ma być Kelly Rohrbach. 

Pierwsze recenzje filmu nie są jednak zbyt przychylne. Krytycy narzekają, że kategoria R staje się dla twórców kulą u nogi, bowiem widz jest zarzucany niekończącą się litanią Fucków i shitów. Gdzie serial mogła oglądać cała rodzina, to reebot jest już tylko dla dorosłych.

Przekonamy się niedługo, bo już 9 czerwca 2017 roku czy zarzuty wobec filmu są słuszne. Jego reżyserem jest mniej znany Seth Gordon, który na koncie ma m.in. komedię kryminalną „Złodziej tożsamości” z 2013 roku oraz serię odcinków w serialach jak „Atypowy” oraz „Goldbergowie”. 

Kamil Dachnij
Tagi: Słoneczny patrol Dwayne Johnson