30.03.2017 13:02

Brad Pitt jednak nie zagra w „Deadpoolu 2”?

Reżyser kontynuacji obrazu z Ryanem Reynoldsem oficjalnie potwierdził, że nie mamy co liczyć na udział aktora.

Brad Pitt jednak nie zagra w „Deadpoolu 2”?
foto: materiały prasowe + Bóg Pejnta

„Deadpool 2” to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji superbohaterskich najbliższych lat. Choć filmy z Ryanem Reynoldsem nie są częścią filmowego uniwersum Marvela, pierwsza część jego przygód stała się największym przebojem kasowym spośród produkcji oznaczonych kategorią wiekową „R” w całej historii kinematografii.

Nie ma więc co się dziwić, że fani już ostrzą sobie zęby na sequel, który prawdopodobnie trafi do kin w 2018 roku. Choć Reynolds powróci do swojej roli, za kamerą nie stanie już Tim Miller, a ścieżką dźwiękową nie zajmie się ponownie Junkie XL. Teraz ze słów Davida Leitcha dowiedzieliśmy się, kto jeszcze nie pojawi się w „Deadpoolu 2”.

Jest to niestety Brad Pitt, na którego udział liczyło wielu widzów.

"

Mieliśmy doprawdy cudowne spotkanie z Bradem, który był niewiarygodnie zainteresowany tą marką. Niestety, sprawy się nie ułożyły pod względem naszych terminarzy. To nasz fan, a my go kochamy i nie mam wątpliwości, że byłby świetny w roli Cable'a. "

Niestety, mimo że gwiazda „Podziemnego kręgu” pojawiała się nawet na szkicach koncepcyjnych, które obiegły niedawno internet, w jedną z najważniejszych postaci w sequelu „Deadpoola” wcieli się ostatecznie ktoś inny. Wcześniej brano do tej roli pod uwagę Pierce'a Brosnana, a zainteresowanie wyraził także Russell Crowe.

W takiej sytuacji głównym kandydatem pozostaje Michael Shannon, którego mogliśmy oglądać m.in. w rolach Zoda w „Człowieku ze stali”, a także agenta Nelsona Van Aldena w serialu „Zakazane imperium”. Spore szanse ma też wciąż David Harbour znany nam z serialu „Stranger Things” i „Suicide Squad”, w którym zagrał Dextera Tollivera.

Według nieoficjalnych informacji „Deadpool 2” ma powstawać w dniach od 19 czerwca do 18 września 2017, należałoby więc podjąć w najbliższym czasie decyzję. Na razie możemy jedynie obejrzeć jeszcze raz niewiele mówiącą zapowiedź filmu, która była wyświetlana przed pokazami „Logana”.

Kto byłby najlepszy w roli Cable'a?

Jakub Gańko
Tagi: News Deadpool