09.02.2017 13:22

Channing Tatum z własną „psotną” wódką

Oprócz występowania na ekranie, Channing Tatum zajmuje się też biznesem związanym z wysokoprocentowym alkoholem. Zobaczcie jak wygląda sygnowana przez niego wódka.

Channing Tatum z własną „psotną” wódką
foto: kadr z filmu + Dzik Pejnta

Aktor sukcesywnie rozszerza swoje filmowe emploi występując u coraz bardziej znanych reżyserów. Są to role w pewien sposób do siebie zbliżone, eksponujące wyrzeźbione ciało aktora, ale takim ludziom, jak bracia Coen czy Quentin Tarantino się nie odmawia, nawet jeżeli proponują ci niewiele ekranowego czasu. Channing Tatum próbuje teraz swoich sił w nowej roli...

Poprzez współpracę aktora z Grand Teton Distillery w Driggs w Idaho powstała 25-krotnie dystylowana 80-procentowa wódka Born and Bred:

born-and-bred-vodka-double-jpg

Twórcy szczycą się, że ich produkt to craftowy alkohol powstały z najlepszych ziemniaków z Idaho. Produkowany jest w limitowanych partiach. Wódka ma smakować zarówno jako składnik drinków, jak i podawana wyłącznie z lodem

Channing Tatum opowiedział o tym jak wpadł na pomysł produkowania alkoholu:

"

Wraz z przyjacielem spróbowaliśmy 25 rodzajów amerykańskiej wódki. Posmakowały nam tylko trzy, a tą najlepszą była ta od Grand Teton. Nie mieliśmy zamiaru wchodzić w ten biznes, po prostu piliśmy wódkę, ale ta smakowała lepiej niż jakakolwiek inna z górnej półki. "

Dlaczego ostatecznie postanowił wejść w tę branżę?

"

Przez większość swojego 36-letniego życia noszę smokingi, ale to nie jest moje życie. Mogę to robić, ale chciałem czegoś co mogłoby połączyć te dwa światy. Jestem striptizerem, który został aktorem, co jak mi się wydaje idealnie pasuje do pracy nad tworzeniem wódki. "

Channing Tatum wyznał, że po raz pierwszy spróbował cięższych alkoholi mając 13 lat. Wybrał się wraz z kolegą na buszowanie po barkach jego i swoich rodziców.

Born and Bred jest dostępne w sprzedaży za 26,99 dolarów. Reklamuje je hasło: „Połącz moje serce i nadzieję na psoty”. Zamówienia możecie składać pod TYM adresem.

Cross-My-Heart-And-Hope-For-Mischief 820px

Jeżeli nie macie ochoty na alkohol z Hollywoodu, zawsze możecie się zdecydować na rockowe i metalowe procenty. W bogatej ofercie rynku znalazły się trunki od Metalliki, Deftones czy Motorhead. Swoje piwa proponują też takie zespoły, jak Cannibal Corpse, Iron Maiden, Mastodon, AC/DC czy Queen. Jest więc w czym przebierać.

Robert Skowronski
Tagi: #News