12.06.2019 14:36

Chris Hemsworth skrytykował jeden ze swoich filmów: "Miało być inaczej!"

Australijski aktor jest najlepiej znany z filmów należących do Marvel Cinematic Universe, ale jego umiejętności spowodowały, że zaangażowano go również do innych dużych produkcji. Niestety, nie wszystkie z nich podobały się samemu Hemsworthowi.

Chris Hemsworth
foto: kadr z filmu

Chris Hemsworth udzielił niedawno naprawdę obszernego wywiadu portalowi Variety, w którym porozmawiał na temat swojej kariery, która w ciągu 8 lata zamieniła go z młodego aspirującego aktora do bycia jednym z największych gwiazdorów Hollywood. Po drodze zdarzały się takie wpadki, jak "Ghostbusters" z 2016 roku, ale Hemsworth przyznał, że jest raczej zadowolony z tego, co zdołał przygotować na przestrzeni ostatniej dekady.

Hemsworth skrytykował jeden ze swoich filmów

Jest jednak jedna produkcja, która po dziś nie daje spokoju Hemsworthowi - jest nią "Łowca i Królowa Śniegu" z 2016 roku. Cała produkcja od początku była problematyczna, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć okazało się, że projekt opuściła Kristen Stewart. Później było tylko gorzej aż w końcu doszło do tego, że zmieniono scenariusz i w montażowni przygotowano zupełnie inny film, niż pierwotnie nagrywano. Cała ta sytuacja zdenerwowała Hemswortha, który inaczej wyobrażał sobie efekt końcowy i poczuł się rozczarowany:

"

Wydaje mi się, że nigdy nie dogadaliśmy się co do klimatu tego filmu. Ja myślałem, że idziemy w nieco lekkostrawnym kierunku. Ja robiłem coś po swojemu i na luzie, po czym nagle okazywało się, że cała reszta aktorów robi świetne dramatyczne występy. "

Film zadebiutował w 2016 roku i okazał się rozczarowaniem komercyjnym, a przy okazji spotkał się z tragicznymi ocenami ze strony krytyków - na Rotten Tomatoes ma jedynie 18 procent przy średniej ocen 4/10. Opinie fanów są jednak nieco łagodniejsze - na IMDb jego średnia ocen wynosi 6,1/10. W "Łowcy i Królowej Śniegu" pojawiły się również m.in. Jessica Chastain, Emily Blunt, a także Charlize Theron. 

Tagi: News Chris Hemsworth