20.10.2016 11:47

Co aktorzy sądzą o filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”?

Jesteście ciekawi jak film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” jest oceniany przez jego obsadę? Posłuchajcie wypowiedzi aktorów.

Co aktorzy sądzą o filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”?
foto: kadr z wideo

Już wcześniej udostępniono nam materiał pokazujący realizację filmu, który będzie miał premierę 11 listopada 2016 roku. Widzieliśmy także trailer „Pitbulla. Niebezpieczne kobiety”. Pokazano kolejne wideo, w którym tym razem możemy posłuchać aktorów występując na ekranie. W obsadzie znaleźli się Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski czy Tomasz Oświeciński, w filmie pojawią się też Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy - po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli - Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański.

O swoich aktorach wypowiedział się Patryk Vega:

"

Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej. Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film. "

Reżyser opowiedział także o fabule swojego nadchodzącego dzieła:

"

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki Pitbulla poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej. "

Zobaczcie materiał o filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”:

Spośród wielu krótkich wypowiedzi aktorów można stworzyć jeden cytat podsumowujący ich opinię o filmie Patryka Vegi:

"

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kino perfekcyjne, które daje wielką frajdę. Jest tu wszystko, co powinno być w fascynującym filmie – sporo romantyzmu i dobrego humoru. Na planie były takie momenty, że autentycznie nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu. Jeśli my mieliśmy taki fun, to nie ma opcji, by widz się z tego nie zaśmiał. To potężny materiał, murowany hit. "

Sebastian Fabijański, ekranowy Cukier, wyznał także, że Patryk Vega jego zdaniem powinien robić filmy w Stanach Zjednoczonych. Aktor porównał reżysera do Michaela Baya, Michaela Manna i Davida Finchera.

Przypominamy, że reżyser obiecał nakręcić całą trylogię o policyjnym świecie, z czego jej pierwszą odsłoną był „Pitbull. Nowe porządki”.

Jak Wam się podoba materiał z realizacji filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”?

Robert Skowronski
Tagi: News Pitbull