15.02.2018 14:13

Constantine ponownie pojawi się w 3. sezonie serialu „Legends of Tomorrow”

Występ demonologa tak przypadł do gustu twórcom serialu, że aż zaplanowali powrót Johna Constantine'a w 15. odcinku 3 sezonu serialu DC zatytułowanego „Legends of Tomorrow”. 

Constantine ponownie pojawi się w 3. sezonie serialu „Legends of Tomorrow”
foto: kadr z wideo

Jak się okazuje, występ Constantine'a w premierowym odcinku wiosennej ramówki serialu stacji CW, był tylko jednym z kilku przygotowanych przez Warner Bros. i DC. Jak donosi portal Comicbook.com, twórcy potwierdzili, że demonolog-palacz pojawi się w 15. odcinku 3. sezonu „Legends of Tomorrow”, który zatytułowany jest „Necromancing the Stone”.

Wszystko za sprawą tego, że jeden z aktorów, Nick Zano, opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać Matta Ryana wcielającego się w postać charyzmatycznego mistrza sztuk mistycznych. Post spowodował lawinę komentarzy, w których fani pytali o Constantine'a. Warner Bros. ugięło się w końcu pod natłokiem wiadomości i potwierdziło powrót demonologa do drużyny:

Constantine powróci w odcinku „Necromancing the Stone”

Ciekawość może budzić natomiast podpis samego zdjęcia. Można wnioskować, że fotografia została zrobiona podczas kręcenia ostatniego odcinka 3. sezonu serialu, co sugerowałoby że Constantine wystąpi w programie gościnnie aż 3 razy. Oczywiście jest to tylko teoria, a zdjęcie mogło zostać zrobione przy produkcji właśnie wspomnianego 15. odcinka serii, a dopiero teraz udostępnione.

Nie mniej jednak, fani raczej by się nie obrazili, gdyby John Constantine pojawił się również w ostatnim odcinku 3 sezonu popularnego serialu. Zastanawiać się można nad tym, czy nie prościej by było gdyby CW zrealizowało po prostu solowy serial z Mattem Ryanem w roli głównej. Oczywiście, w produkcji jest serial animowany na platformie CW Seed, ale nietrudno się domyślić, że większość osób wolałoby raczej drugi sezon serialu aktorskiego, niż nieregularną serię krótkich odcinków animacji.

Kamil Kacperski
Tagi: Constantine News