23.10.2019 14:50

Córka Davida Hasselhoffa odziedziczyła talent po ojcu? Hayley rozpoczyna karierę muzyczną

Hayley Hasselhoff jest córką znanego aktora, Davida, który również próbował swoich sił w muzyce. Czy dziewczyna odziedziczyła talent po ojcu? 

Hayley Hasselhoff
fot. kadr z wideo Hayley Hasselhoff emotionally performs Lewis Capaldi's ‘Someone You Loved’ | X Factor: Celebrity

Mówią, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. David Hasselhoff, aktor znany przede wszystkim z roli w "Słonecznym Patrolu", ma na swoim koncie 14 albumów studyjnych. To nie żart! Jeśli nigdy nie słyszeliście ani jednej jego piosenki, możecie żałować. Aktor napisał kilka utowrów, które ciężko wyrzucić z pamięci. 

Córka Davida Hasselhoffa odziedziczyła talent po ojcu? Hayley rozpoczyna karierę muzyczną

Hayley Hasselhoff wzięła udział w programie "The X Factor: Celebrity", który działa na takich samych zasadach, jak klasyczny "X Factor". Uczestnikami są jednak celebryci. Brzmi ciekawie? W programie wzięli udział były piłkarz Vinnie Jones, gwiazda telewizji Ricki Lake, aktorka Olivia Olson, gwiazdor "Glee" Kevin McHale. Jedną z osób, która również zabłysnęła w programie jest córka Davida Hasselhoffa. Okazało się, że dziewczyna ma kawał głosu. 

„Baywatch. Słoneczny patrol” w polskich fragmentach filmu
„Baywatch. Słoneczny patrol” w polskich fragmentach filmu
Przeczytaj także „Baywatch. Słoneczny patrol” w polskich fragmentach filmu

Niestety Hayley odpadła po tym odcinku. Jak się okazało, udział w tym muzycznym programie był jedynie początkiem. Córka znanego aktora nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. W wywiadzie, którego udzieliła w programie "Lorraine" Hayley powiedziała, ze szykuje coś specjalnego: 

"

Jestem podekscytowana tym, że brałam w tym udział. W przyszłości sporo rzeczy będzie się jeszcze działo. Wracam do świata muzyki, nie mogę doczekać się tego, jak to wszystko się rozwinie. [...] Jestem aktorką i modelką. Muzyka była od zawsze częścią mojej rodziny, ale nie byłam z niej znana. To inne doświadczenie dla mnie, ale to moja podróż i chciałabym, aby ludzie zrozumieli, że robię to sama "

Z niecierpliwością czekamy na pierwszy singiel artystki. Miejmy nadzieję, że już niebawem go usłyszymy. 

Zobacz także: David Hasselhoff i lider Ministry nagrali wspólnie cover Neila Diamonda "Sweet Caroline"

Tagi: Rock News