08.07.2019 16:10

"Czarownica 2": pojawił się drugi zwiastun produkcji Disneya

Angelina Jolie powraca jako Maleficent w drugim zwiastunie filmu "Czarownica 2".

Foto: kadr ze zwiastuna
Foto: kadr ze zwiastuna

"Czarownica 2", a oryginalnie "Maleficent: Mistress of Evil", to sequel filmu fantasy, będącego aktorką wersją popularnej bajki Disneya. W pierwszym filmie, z 2014 roku, poznaliśmy dobrze znaną nam historię Śpiącej Królewny i Złej Czarownicy od drugiej strony. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że nie taka czarownica zła, jak ją malują. Akcja sequela rozgrywać się będzie kilka lat po wydarzeniach z części pierwszej. I, jak się można było domyślić, Maleficent znów pokaże swe diaboliczne oblicze.

"Czarownica 2" - drugi zwiastun filmu Disneya

Wygląda na to, że ciemniejsza strona osobowości Diaboliny znów weźmie górę, w wyniku zazdrości i troski o młodziutką Aurorę, która właśnie przyjęła oświadczyny swego ukochanego. Podczas rodzinnego spotkania dojdzie do spięcia pomiędzy tytułową bohaterką, a biologiczną matką złotowłosej księżniczki.

Tak prezentuje się 2. zwiastun filmu "Czarownica 2":

Co ciekawe, pod koniec zwiastuna widzimy również "rodzinę" Diaboliny, co zwiastuje, że kontynuacja "Czarownicy" znacznie rozbuduje znaną nam dotąd historię.

"Czarownica 2" - premiera, obsada

Film został wyreżyserowany przez Joachima Rønninga. Historię i scenariusz napisali Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Produkcja zadebiutuje w kinach już 18 października 2019 roku. W rolach głównych wystąpią: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Ed Skrein, Sam Riley, Harris Dickinson, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Chiwetel Ejiofor, Robert Lindsay i Warwick Davis.

Zobacz też: Najlepsze filmy z Angeliną Jolie. "Salt", "Czarownica", "Lara Croft: Tomb Rider"

Tagi: Zwiastuny Disney Angelina Jolie