15.02.2018 10:34

Człowiek Szpadel powraca w nowym zwiastunie „Iniemamocnych 2”

Złoczyńca, którego poznaliśmy na końcu pierwszej części w końcu zostanie pokonany na początku „Iniemamocnych 2”. Oprócz tego poznajemy nowe moce Jack-Jacka.

Człowiek Szpadel powraca w nowym zwiastunie „Iniemamocnych 2”
foto: kadr z wideo

Od początku tygodnia Pixar udostępniał nowe informacje dotyczące „Iniemamocnych 2”. Najpierw pojawiła się informacja, że w Walentynki 2018 roku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu udostępniony zostanie nowy zwiastun produkcji. Następnie pojawił się nowy plakat, który zapowiedział, że w filmie powróci uwielbiana przez fanów Edna Mode.

Na dzień przed premierą nowego zwiastuna, twórcy udostępnili również opis fabuły, w którym zdradzili, że to Helen zajmie się byciem superbohaterką, a głowa rodziny, Bob, przejmie obowiązki domowe oraz zajmie się wychowywaniem trójki dzieci Parrów: Maksa, Wioli oraz Jack-Jacka. Jak się jednak okazuje, bycie kurem domowym może być dla mężczyzny ogromnym problemem:

W „Iniemamocnych 2” powróci Człowiek Szpadel

W „Iniemamocnych 2” nareszcie dojdzie do konfrontacji zapowiadanej na końcu pierwszej części produkcji - jak pokazuje zwiastun, superbohaterska rodzina zmierzy się z Człowiekiem Szpadlem. Na ten pojedynek fani musieli czekać aż 14 lat! Wszystko wskazuje na to, że Szpadel zostanie szybko pokonany i życie rodziny wróci do normy. O ile coś takiego jak norma ma rację bytu w kontekście rozmowy o Parrach.

Zwiastun jest pełen zwykłych scen z życia podlanych superbohaterskim sosem, jednak twórcy nie zapomnieli również o nieskrępowanej rozwałce. Słowem - wygląda na to, że druga część przygód Parrów da nam więcej, mocniej i lepiej. A to chyba najlepsze, co mogą usłyszeć fani. Premiera „Iniemamocnych 2” w Polsce odbędzie się 13 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Iniemamocni 2