21.10.2016 14:51

Daniel Radcliffe będzie przemycać kokainę

To za sprawą tego, że aktor dołączył do obsady filmu „Beast of Burden” tworzonego przez szwedzkiego reżysera.

Daniel Radcliffe będzie przemycać kokainę
foto: Brett D. Cove / Splash News / East News + Dzik Pejnta

Za kamerą stanie Jesper Ganslandt i będzie to jego anglojęzyczny debiut kinowy. Do tej pory realizował on filmy w swojej ojczyźnie, w tym takie obrazy, jak „Pożegnanie Falkenberg”, „Apan” czy „Blondynka”. Jego nowy projekt ma się wpisywać w gatunek thrillera akcji.

Scenariusz filmu napisał Adam Hoelzel. Będzie to historia o pilocie Seanie Haggertym, który szmugluje narkotyki przez granicę. Wraz ze swoimi kłamstwami i tajemnicami musi się skrywać przed agentami federalnymi, członkami kartelu narkotykowego, a nawet przed żoną. Bohater decyduje się na porzucenie życia na krawędzi. Wpierw musi jednak wylądować bezpiecznie samolotem, którym transportuje przez granicę blisko 30 kilogramów kokainy.

Producentem obrazu jest Paul Schiff do spółki z Michaelem Diamondem z MGMT Entertainment. Te obowiązki będą też pełnić Chad Moore oraz Jeff Elliott z Green-Light, które trzyma prawda do sprzedawania filmu zagranicę.

Plan zdjęciowy ma wystartować z końcem listopada 2016 roku w mieście Savannah w stanie Georgia. Projekt zostanie przedstawiony potencjalnym kupcom podczas branżowej imprezy American Film Market.

Daniela Radcliffe'a po słynnej roli młodego czarodzieja mogliśmy też zobaczyć w gotyckim horrorze „Kobieta w czerni”, w komedii romantycznej „Słowo na M”, w ekranizacji książki Joe Hilla „Rogi” czy u boku Jamesa McAvoya w „Victorze Frankensteinie”. W ostatnim czasie pojawił się też w „Swiss Army Man” oraz „Iluzji 2”. A na horyzoncie już rola Brytyjczyka w „Imperium”, gdzie stanie się neonazistą.

Aktor wyznał także, że jest otwarty na powrót do roli Harry'ego Pottera:

"

Wszystko zależałoby od scenariusza i musiałyby zaistnieć sprzyjające okoliczności. Jestem jednak pewny, że Harrison Ford mówił to samo odnośnie Hana Solo, a widzimy co się stało. Mówię więc nie, ale tylko na razie. Zostawiam sobie uchylone drzwi na przyszłość. "

Czekacie na kolejny film z Danielem Radcliffem?

Robert Skowronski
Tagi: News Daniel Radcliffe