30.03.2017 11:34

David Beckham upodobnił się do Popka na potrzeby filmu „Król Artur: Legenda miecza”?

Słynny piłkarz pokazał się na zdjęciu ucharakteryzowany do roli w najnowszym filmie Guya Ritchiego. Skojarzenia nasuwają się same...

David Beckham upodobnił się do Popka na potrzeby filmu „Król Artur: Legenda miecza”?
foto: AlexRoig2016, CC BY-SA 4.0 + East News

Premiera najnowszego podejścia do legendy o królu Arturze, za którą odpowiada tym razem twórca „Porachunków” i „Przekrętu”, coraz bliżej. Mieliśmy już okazję obejrzeć pełny zwiastun nadchodzącego widowiska, a teraz swoim nowym wcieleniem w przygotowanej na jego potrzeby charakteryzacji pochwalił się jeden z jego uczestników...

Jest nim angielski piłkarz David Beckham, wcielający się w filmie „Król Artur: Legenda miecza” w rolę rycerza, który nie był w stanie wyciągnąć Excalibura z kamienia. Specjalnie do niej został już specjalnie przygotowany, czym pochwalił się na swoim Facebooku i Instagramie. Żółte zęby i odrażająca blizna na twarzy zdążyły już zrobić wrażenie na zagranicznych komentatorach.

Zobaczcie sami:

W Polsce taki wizerunek jednak nie tylko odstrasza, co dodatkowo budzi skojarzenia z Popkiem. Raper znany z Gangu Albanii zasłynął w końcu ze swojej „skaryfikejszyn modyfikejszyn”, którą do złudzenia przypomina nowa blizna Beckhama. Czyżby filmowcy zainspirowali się kreacją Pawła Mikołajuwa?

Nie tylko my zwróciliśmy uwagę na to podobieństwo. Pod zdjęciem Beckhama na Facebooku od razu rzuca się w oczy komentarz Polaka, który zadał pytanie „Popuś czy to ty?”, cytując tym samym utwór „Wyprawa do kasyna” Gangu Albanii. Wiadomość ma na tę chwilę 2808 like'ów.

popek

„Król Artur: Legenda miecza” wkroczy na polskie ekrany 12 maja 2017 roku. Na ekranie oprócz Charliego Hunnama i Jude'a Lawa pojawią się też Eric Bana, Astrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou oraz Aidan Gillen. Guy Ritchie ma być również reżyserem aktorskiego „Aladyna”. Z kolei jego „Przekręt” doczekał się serialowej wersji, która zadebiutowała 16 marca 2017 roku.

Tobie też David Beckham skojarzył się momentalnie z Popkiem?

Jakub Gańko
Tagi: News Guy Ritchie