26.04.2019 13:43

Disney udostępnił nowe zdjęcia z filmu "Król Lew". Widzimy na nich m.in. dorosłego Simbę oraz Skazę

Wielkimi krokami zbliża się premiera "aktorskiej" wersji "Króla Lwa", którą przygotowuje Jon Favreau. Po zapowiedziach i zwiastunach, Disney postanowił podzielić się galerią zdjęć.

Król Lew
foto: kadr z filmu "Król Lew"

Disney w tym roku przygotował naprawdę potężną ofensywę filmową - do kin trafiły już takie hity, jak "Kapitan Marvel", nieco rozczarowujący "Dumbo", a także łamiące wszystkie rekordy film "Avengers: Endgame". W 2019 roku pojawią się jeszcze m.in. nowe "Gwiezdne wojny", a także "Aladyn", czy "Artemis Fowl". Nie będą to jednak jedyne produkcje od Imperium Myszki Miki - w lipcu zobaczymy też odświeżoną wersję "Króla Lwa".

Król Lew - nowe zdjęcia z filmu

Disney zdążył już opublikować pierwsze oficjalne materiały, którymi były zapowiedzi wideo, a także pełnoprawny zwiastun. Jednak niedawno Simba nawiedził okładkę magazynu "Entertainment Weekly", w którym pojawiła się dość ekstensywna zapowiedź produkcji Jona Favreau. Z samego tekstu nie dowiadujemy się zbyt dużo szczegółów, bo twórcy nie chcą zdradzać nic o fabule (która rzekomo ma się nieco różnić od pierwowzoru) - jej obszerność jest spowodowana obecnością wielu zdjęć pochodzących z "Króla Lwa".

Król Lew
Król Lew
Przeczytaj także "Król Lew" - zobaczcie zestawienie scen ze zwiastuna z oryginalnym filmem

Na zdjęciach mamy okazję zobaczyć m.in. głównego złoczyńcę Skazę, w którego wciela się Chiwetel Ejiofor, otoczonego przez hieny, a także małego Simbę i Nalę. Fani będą zapewne zadowoleni również z tego, że twórcy pokazali "nastoletniego" Simbę (Donald Glover) przytulającego się z Timonem (Billy Eichner) i Pumbą (Seth Rogen). Zobaczcie zdjęcia z "Króla Lwa" w naszej galerii.

Król Lew - data premiery

Tak jak wspomnieliśmy - premiera "Króla Lwa" zbliża się wielkimi krokami. Film Jona Favreau będziemy mogli zobaczyć w kinach już 19 lipca 2019 roku. W produkcji oprócz wspomnianego Glovera, Eichnera, Rogena i Ejiofora usłyszymy też m.in. Jamesa Earla Jonesa, Beyonce, a także Erica Andre. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Król Lew Disney