22.08.2019 14:58

Durex zareagował na wyrzucenie Spider-Mana z filmów Marvela

Ostatnio internet opanowała wiadomość o tym, że Spider-Man nie będzie już w MCU. Sony i Marvel Studios rozwiązało umowę dotyczącą Pajączka, a sprawę skomentował... Durex.

Spider-Man: Far From Home
foto: materiały prasowe/Sony

Pierwsze doniesienia o współpracy między Disneyem a Sony pojawiły się w 2015 roku. Wtedy potwierdzono, że Spider-Man pojawi się gościnnie w filmie "Captain America: Civil War". Fani byli bardzo pozytywnie nastawieni i nie mogli się doczekać, by zobaczyć Pajączka na dużym ekranie w towarzystwie bohaterów Marvela.

Durex skomentował rozwiązanie umowy między Sony a Disneyem

Niestety - wszystko co dobre, szybko się kończy. Romans między firmami zakończył się nieoczekiwanie w sierpniu 2019 roku, kiedy to korporacje postanowiły rozwiązać umowę, a Spider-Man powrócił na łono Sony, opuszczając niespodziewanie Marvel Cinematic Universe. Powodem rozstania miały być oczywiście ogromne pieniądze, które przynoszą filmy z Pajączkiem w roli głównej. 

Tony Stark z córką
Tony Stark z córką
Przeczytaj także Urocze zdjęcie zza kulis "Avengers: Endgame". Wzruszą się nawet twardziele

Decyzja firm spowodowała, że fani zaczęli pisać petycje, zachęcali do bojkotowania japońskiej firmy, a niektórzy stwierdzili nawet, że chcą... dokonać szturmu na siedzibę Sony. Komentarze na temat gorącego tematu nadeszły z wielu różnych stron. Wśród żartownisiów znalazła się m.in. firma Durex, znana z produkcji prezerwatyw i innej maści produktów związanych z erotyczną częścią ludzkiego życia.

Indyjski oddział firmy podzielił się na swoim Twitterze cudownie dwuznacznym obrazkiem z dopiskiem #SaveSpiderMan. Zobaczcie sami:

"

Koniec nadszedł zbyt szybko? Odwzajemniamy to uczucie. "

Na razie dokładna przyszłość Pajączka nie jest znana. W 2019 roku mogliśmy zobaczyć bohatera w 2 produkcjach z MCU - Tom Holland pojawił się gościnnie w "Avengers: Endgame", kilka miesięcy później powrócił jako Spidey w filmie "Spider-Man: Far From Home". 

Tagi: News Disney Spider-Man: Far From Home