08.11.2017 12:19

Dwayne Johnson dołączy do obsady „Legionu Samobójców 2”?

The Rock już niebawem ma wcielić się w postać złowrogiego Black Adama. Czy w tej roli zobaczymy go także w sequelu „Suicide Squad”?

Dwayne Johnson dołączy do obsady „Legionu Samobójców 2”?
foto: kadr z wideo

Od dłuższego czasu mówi się, że The Rock stanie się częścią rodziny DC Comics, wcielając się w postać superłotra – Black Adama. Johnson początkowo miał pojawić się w tej roli w nadchodzącym filmie „Shazam!”, później zrezygnowano z tego pomysłu na rzecz solowego filmu Black Adama. Czy możemy zatem oczekiwać, że wcieli się w tę rolę w „Legionie Samobójców 2”?

the rock 3

Jak donosi The Wrap, gwiazdor „Szybkich i wściekłych” może zadebiutować jako czarny charakter ze stajni DC właśnie w sequelu „Suicide Squad”. Black Adam nie będzie jednak członkiem samobójczej ekipy, lecz jej przeciwnikiem. Misją Legionu Samobójców w nadchodzącym filmie ma być bowiem odnalezienie i unicestwienie broni masowego rażenia, jaką okaże się właśnie Black Adam. Jak zakłada The Wrap, grany przez Dwayne’a Johnsona. Mimo znaczącej roli w historii, ekranowa rola Black Adama będzie bardzo niewielka. Johnson ma pojawić się na ekranie zaledwie w kilku scenach, gdyż na więcej nie pozwoliłby mu jego napięty grafik.

the rock 2

Warner Bros. stara się znaleźć miejsce dla byłego wrestlera w uniwersum DC już od jakiegoś czasu. Wytwórnia nie potwierdziła jednak, w jakich filmach ostatecznie zobaczymy Johnsona jako Black Adama. Możemy się jednak spodziewać, że The Rock jako fan Stana Lee, będzie robił co w jego mocy, by znaleźć czas na zagranie w filmie opartym o komiks. Nawet jeśli jest to produkcja z uniwersum DC, a nie Marvela.

Zdjęcia do „Legionu Samobójców 2” mają rozpocząć się w marcu 2018 roku, jednak nie jest to data potwierdzona. Film znajduje się obecnie w okresie przygotowawczym. Jego premiery możemy spodziewać się w 2019 roku, zaś najbliższe spotkanie z bohaterami filmowego uniwersum DC czeka nas już 17 listopada 2017 za sprawą premiery filmu „Liga Sprawiedliwości”.

Natalia Hluzow
Tagi: #DC Comics #News