08.11.2019 11:39

"Eternals" - Angelina Jolie w kostiumie superbohaterki na nowych zdjęciach z planu

W sieci pojawiły się kolejne fotografie z planu zdjęciowego do filmu "Eternals". Widzimy na nich Angelinę Jolie, Gemmę Chan i Briana Tyree Henry'ego w kostiumach.

Eternals
foto: materiały promocyjne Marvel Studios

Do premiery "Eternals" został niespełna rok. Wciąż trwają zdjęcia do nadchodzącej produkcji Marvel Studios. W sieci zaprezentowano nowe fotografie z planu, na których możemy zobaczyć, jak Angelina Jolie, Gemma Chan i Brian Tyree Henry prezentują się w kostiumach kosmicznych superbohaterów.

"Eternals" - Angelina Jolie, Gemma Chan i Brian Tyree Henry w kostiumach

Na Twitterze Daily Mail Celebrity pojawiły się nowe zdjęcia z planu "Eternals". Widzimy na nich kilkoro spośród gwiazd obsady filmu w kostiumach, które przypominają komiksowe pierwowzory.

Na fotosach widać, że Jolie ma na sobie złoty kostium i blond perukę. Aktorka wciela się w Thenę - wojowniczkę tytułowego gatunku ludzi o niemal boskich mocach. Kolejne zdjęcie przedstawia Jolie, Chan i Henry'ego. Chan wciela się w Sersi - bohaterkę, która w komiksach Marvela była członkinią Avengers i kochanką Black Knighta. Ten superbohater również pojawi się w "Eternals". Zagra go Kit Harington. Co ciekawe Chan wystąpiła już w jednym z filmów Marvela - "Kapitan Marvel", gdzie wcieliła się w kosmitkę rasy Kree o imieniu Minn-Erva. Aktorka ma na sobie zielony kostium. Między nią a Jolie kroczy Henry, który zagra Phastosa - genialnego inżyniera tytułowej drużyny. Aktor jest ubrany w niebieski kostium, co również pokrywa się z tym, jak bohater był przedstawiany w materiale źródłowym.

Faza 4 Marvel Studios
Faza 4 Marvel Studios
Przeczytaj także Rosyjski Kapitan Ameryka, zła żeńska wersja Iron Mana i kosmiczny Avenger. Kim są bohaterowie nadchodzących filmów Marvela?

Zdjęcia zrobiono na jednej z Wysp Kanaryjskich, gdzie obecnie trwają prace nad "Eternals". Na początku listopada 2019 roku nastąpiła ewakuacja planu zdjęciowego, ponieważ znaleziono na nim bombę.

Eternals
Eternals
Przeczytaj także "Eternals" - bomba na planie nowego filmu Marvela. Gwiazdy zostały ewakuowane

"Eternals" - kiedy premiera?

To tylko częśc gwiazdorskiej obsady "Eternals". W pozostałych rolach wystąpią Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh) oraz Barry Keoghan (Druig). Reżyserką filmu została Chloé Zhao. Film będzie drugą produkcją Fazy Czwartej MCU. Trafi do kin 6 listopada 2020 roku. Na razie nie zdradzono szczegółów fabularnych nadchodzącej produkcji. Zanim zobaczymy "Eternals" na ekrany kin trafi solowy film opowiadający o jednej z założycielek Avengers - Black Widow. Film o Natashy Romanoff zobaczymy 1 maja 2020 roku.

Eternals
Eternals
Przeczytaj także "The Eternals" pokaże pierwszego głuchego herosa i homoseksualnego superbohatera

Zobacz też: "Eternals": Salma Hayek skomentowała zmianę płci bohatera, w którego wcieli się w nowym filmie Marvela

Tagi: News Marvel Angelina Jolie Marvel Comics