16.10.2017 13:59

Film „The New Mutants” będzie powiązany z główną serią „X-Men”

Reżyser filmu o młodych mutantach zdradził, że jego fabuła będzie łączyć się ze znaną serią filmowych przygód Magneto, Profesora X i spółki.

Film „The New Mutants” będzie powiązany z główną serią „X-Men”
foto" kadr z wideo

20th Century Fox postanowiło brać przykład z filmowego uniwersum Marvela i nadać tempa serii o mutantach, przygotowując aż trzy nowe filmy w ramach uniwersum X-Men. Właśnie zakończyły się zdjęcia do „X-Men: Dark Phoenix”, który trafi na ekrany w listopadzie 2018. Plan zdjęciowy opuściła też obsada i ekipa „Deadpoola 2”, który ma mieć swoją premierę w czerwcu 2018. Tymczasem, fani franczyzy zacierają ręce w oczekiwaniu na zupełnie nowych mutantów, przedstawionych w zupełnie nowym stylu. Zwiastun „The New Mutants” jeszcze mocniej rozgrzał atmosferę wokół filmu, ukazując, że naprawdę jest na co czekać.

Kilka dni po tym, jak pierwszy trailer filmu o młodocianych mutantach zawładnął umysłami internautów, niczym sam Profesor X, Josh Boone w wywiadzie dla „IGN” ujawnił kolejną informację, która czyni film jeszcze bardziej wyczekiwanym przez fanów. Zapytany o to, czy możemy się spodziewać znajomych twarzy z serii „X-Men”, odpowiedział:

"

Są pewne rzeczy, o których nie mogę mówić. Mogę tylko powiedzieć, że są połączone i że film stanowi część uniwersum X-Men, i będzie kontynuowany jako część uniwersum X-Men. "

To doskonała wiadomość dla fanów serii, którzy przy okazji tego samego wywiadu, dowiedzieli się także, że twórcy planują stworzyć całą trylogię „The New Mutants”.

"

Zaproponowaliśmy to studiu FOX jako trylogię filmową, silnie wzorowaną na tym, co stworzył Sienkiewicz (…). Wszystko to będą horrory i wszystkie będą horrorami jedynymi w swoim rodzaju. "

Reżyser zapowiedział już, że w drugiej części serii mamy zobaczyć znanych z komiksu Warlocka i Karmę. Póki co czekamy jednak na pierwszą odsłonę „The New Mutants” z Maisie Williams, Charliem Heatonem i Rosario Dawson z nadzieją, że będzie tak dobra i nietypowa, jak wieszczą twórcy. Premiera została zapowiedziana na 13 kwietnia 2018 roku, czyli na mroczny, feralny piątek trzynastego.

Natalia Hluzow
Tagi: News X-Men New Mutants