08.08.2019 15:12

"Ghostbusters": samochód i nawiązanie do Piankowego Marynarzyka na zdjęciach z planu

W sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia z planu kontynuacji "Pogromców duchów", która opowie nam historie wnuków głównych bohaterów pierwowzoru z 1984 roku.

Pogromcy duchów
foto: Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Ruszyły już zdjęcia do nowego filmu z serii "Pogromcy duchów". W związku z tym, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji, które przedstawiają nam elementy filmu wywołujące nostalgię u fanów oryginału. Widzimy na nich bowiem niezawodny wóz ECTO-1, który definitywnie widział lepsze dni, a także miłe nawiązanie do oryginalnego złoczyńcy, Piankowego Marynarzyka. 

Pogromcy duchów - oto pierwsze zdjęcia z planu filmu

Po zdjęciach samochodu możemy wywnioskować, że jest to ten sam, który widzieliśmy wcześniej w dwóch pierwszych "Pogromcach duchów". Jego obecność potwierdza to, o czym mówili twórcy, czyli chęć podtrzymania ciągłości z poprzednimi odsłonami serii. Zobaczcie zdjęcia ECTO-1 z najnowszej części "Ghostbusters":

Pogromcy duchów 3
Pogromcy duchów 3
Przeczytaj także Gwiazda "Stranger Things" na pierwszym zdjęciu z planu "Pogromców duchów 3"

Drugą ciekawą rzeczą, która trafiła do internetu, to reklamy Stay-Puft Marshmallows. Jest to oczywiście nawiązanie do postaci z oryginału, która siała ogromny zamęt w Nowym Jorku. Wówczas przyzwał ją potężny zły demon Gozer. Piankowy Marynarzyk pojawił się również w kobiecym "Ghosbusters" z 2016 roku:

Szczegóły fabuły filmu "Ghostbusters 3" są na ten moment nieznane. W rolach głównych wystąpią Carrie Coon, Mckenna Grace i Finn Wolfhard. Premiera produkcji zaplanowana jest na 10 lipca 2020 roku.

Zobacz też: Zobaczcie teaser "Ghostbusters 3"

Tagi: News Pogromcy duchów Ghostbusters