10.09.2019 12:25

Gwiazda "Riverdale" zdradziła, że napastowano ją seksualnie w koledżu

W ostatnim wywiadzie z Women's Health, Camila Mendes opowiedziała bardzo nieprzyjemną historię ze swojej przeszłości, gdy uczęszczała do New York University.

Camila Mendes
foto: agefotostock/East News

Camila Mendes prawdopodobnie zainspirowała do kreatywności wiele młodych osób po swoim występie jako Veronica Lodge w serialu "Riverdale". Kolejna historia z życia aktorki również może pomóc wielu ludziom. Mendes zdradziła bowiem w rozmowie z Women's Health, że podczas jednej imprezy w czasach uniwersyteckich została odurzona i wykorzystana seksualnie.

Gwiazda Riverdale była wykorzystana seksualnie

W rozmowie z magazynem wyznała, że to bardzo mroczne przeżycie zainspirowało ją do zrobienia sobie tatuażu "to build a home" ("zbudować dom") nad żebrami:

"

Zrobiłam sobie ten tatuaż po zakończeniu 1. roku studiów. To było bardzo, ale to bardzo złe przeżycie - zostałam naćpana przez kogoś, kto potem mnie napastował seksualnie. Po tym wydarzeniu stwierdziłam, że muszę sprawić, by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdym aspekcie swojego życia. Tatuaż ma mi przypominać o swojej wartości i o wartości mojego otoczenia. "

Luke Perry
Luke Perry
Przeczytaj także Twórcy "Riverdale" pokazali zdjęcia z odcinka hołdującego Luke'owi Perry'emu

Aktorka przyznała również, że jej sposobem na stres i problemy w życiu są ćwiczenia i aktywność fizyczna. Mendes powiedziała, że ćwiczyła odkąd miała 4 lata i nie zależy jej raczej na pozytywnych aspektach wizualnych związanych z aktywnością fizyczną, ale raczej na poczuciu pokonywania siebie:

"

Gdy tylko przechodzę przez coś ciężkiego, to myślę, co mogę zrobić fizycznie dla samej siebie. Tańczyłam od 4 do 11 roku życia. Potem występowałam w musicalach, a w szkole aktorskiej wiele zajęć polegało na połączeniu głosu z ruchem. Więc tak, aktywność fizyczna zawsze była częścią mojego życia.

Tu chodzi o zdrowie, a nie wygląd. Staram się podejmować decyzje, które są dobre dla mnie - nie tylko dla mojego ciała, ale też duszy i umysłu. A czasami oznacza to jedzenie lodów, bo akurat mam ochotę na lody. "

W trakcie wywiadu aktorka poruszyła również temat bulimii. Wyznała, że w trakcie ostatnich kilku lat udało się jej pokonać ten problem, ale dopiero gdy zaczęła ufać bliskim oraz lekarzom. 

Nowy sezon "Riverdale" zadebiutuje na CW już 9 października 2019 roku. Serial jest dostępny w Polsce na Netfliksie.

Zobacz także: KJ Apa z "Riverdale" uhonorował zmarłego Luke'a Perry'ego

Tagi: News Riverdale