12.05.2017 14:33

Harington, Portman i Chastain na zdjęciach z nowego filmu Xaviera Dolana

W nowym filmie reżysera „Zabiłem moja matkę” pojawi się plejada gwiazd. Zobaczcie galerię 20 zdjęć z nadchodzącego dzieła Xaviera Dolana.

Harington, Portman i Chastain na zdjęciach z nowego filmu Xaviera Dolana
foto: Shayne Laverdière/collider.com

Obraz został zatytułowany „The Death And Life Of John F. Donovan”. W obsadzie znaleźli się Jessica Chastain, Kit Harington, Taylor Kitsch, Kathy Bates, Jacob Tremblay, Susan Sarandon, Natalie Portman, Nicholas Hoult i Thandie Newton. Ta lista nazwisk robi wrażenie, chociaż reżyserowi już w jego „To tylko koniec świata” udało się zgromadzić plejadę gwiazd - Vincent Cassel, Marion Cotillard czy Léa Seydoux.

Nowy obraz cudownego dziecka X Muzy to historia hollywoodzkiego gwiazdora prowadzącego sekretną korespondencję z mieszkającym w Londynie 11-letnim dzieckiem. Treść listów wychodzi na jaw za sprawą brukowców, a wokół bohatera robi się głośno. Niektórzy zaczynają spekulować co do jego integralności moralnej.

Dla Kanadyjczyka będzie to pierwszy angielskojęzyczny film - do tej pory jego bohaterowie przemawiali po francusku. Zobaczcie zdjęcia z „The Death And Life Of John F. Donovan”, do którego scenariusz napisał Dolan wraz z Jacobem Tierneyem:

Film będzie się również skupiał na ukazaniu relacji matka-syn, co jest już standardowym problemem w dokonaniach Kanadyjczyka. O tym wątku opowiedział reżyser:

"

Podczas montażu, po dłuższej przerwie od kręcenia, stało się jasne, ze sercem filmu będzie relacja matka-syn. Nie przeszkadza mi to. Mogę spędzić resztę życia na mówieniu o matkach i synach, a za każdym razem i tak wyjdzie z tego zupełnie inny film. "

Film wciąż nie ma ustalonej daty premiery.

Wskaż osobę, z której występu cieszysz się najbardziej?

Robert Skowronski
Tagi: News Galeria Xavier Dolan