27.04.2018 11:19

Harrison Ford zadebiutuje w filmie animowanym. Dołączył do obsady „Sekretnego życia zwierzaków domowych 2”

Był już Indianą Jonesem, Hanem Solo i Rickiem Deckardem. Nigdy jednak nie użyczał głosu animowanej postaci. Już niebawem ma się to zmienić. W kogo wcieli się Harrison Ford?

Harrison Ford
foto: Husse/SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Mawia się, że nigdy nie jest za późno, by spróbować czegoś nowego. 75-letni gwiazdor jest tego najlepszym przykładem. Po wcieleniu się w ponad 60 ról, w tym w tak ikoniczne postaci jak Indiana Jones, Han Solo czy Rick Deckard, Harrison Ford zmierzy się po raz pierwszy z rolą w filmie animowanym.

Podczas trwającego w dniach 23-26 kwietnia 2018 CinemaConu ogłoszono, że Ford wcieli się w jedną z głównych ról w 2. części „Sekretnego życia zwierzaków domowych”.

Harrison Ford zagra w „Sekretnym życiu zwierzaków domowych 2”

„Sekretne życie zwierzaków domowych” to świetnie przyjęta animacja studia Illumination Entertainment z 2016 roku, która opowiada o tym, jakie przygody przeżywają psy, koty i inne sierściuchy, kiedy ludzie wychodzą z domu.

Harrison Ford wcieli się w zupełnie nową postać. W obsadzie pojawią się też Tiffany Haddish, Nick Kroll i Pete Holmes oraz Patton Oswalt, który ma zastąpić Luisa C.K. w roli psa Maxa. Powróci też obsada pierwszej części filmu, w której znaleźli się Jenny Slate, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Lake Bell, Dana Carvey, Hannibal Buress i Bobby Moynihan.

Scenariusz napisze Brian Lynch („Minionki rozrabiają”), zaś reżyserią zajmie się ponownie Chris Renaud. Premiera „Sekretnego życia zwierzaków domowych 2” została zapowiedziana na 7 czerwca 2019 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: News Harrison Ford Sekretne życie zwierzaków