09.09.2019 11:13

James McAvoy udostępnił zdjęcia zza kulis filmu "To: Rozdział drugi"

Seria filmów "To" to adaptacja powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. James McAvoy udostępnił zdjęcia, które zrobił za kulisami produkcji.

James McAvoy udostępnił zdjęcia zza kulis
fot. James Gilham/REX/Rex Features/East News

"To: Rozdział drugi" w końcu trafił do kin. 6 września 2019 roku odbyła się premiera najnowszej części opartej na książce Króla Grozy. Produkcja przedstawia dalsze losy członków Klubu Frajerów. Dorośli już mężczyźni powracają po 27 latach do miasteczka Derry w stanie Maine. Morderczy klaun Pennywise ponownie nie da im spokoju.

James McAvoy udostępnił zdjęcia zza kulis filmu "To: Rozdział drugi"

W filmie wystąpili James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan, James Ransone i Andy Bean. W rolę Pennywise'a wcielił sie Bill Skarsgård. Aktorzy zaczęli udostępniać zdjęcia, które wykonali w trakcie prac nad "To: Rozdział drugi". Serią wykonanych fotografii podzielił się James McAvoy, który w filmie wcielił się w Billa: 

Doktor Sen
Doktor Sen
Przeczytaj także "Doktor Sen" - nowa zapowiedź kontynuacji "Lśnienia"

"To: Rozdział drugi" spotkał się z mieszanymi recenzjami. Na serwisie Rotten Tomatoes otrzymał 64% pozytywnych głosów. Czy powstanie 3. część "To"? Na ten temat wypowiedział się aktor, który wcielił się w role Pennywise'a. W pierwszy weekend najnowsza produkcja zyskała 91 milionów dolarów. Czy kolejna część przyniosłaby dobre zyski?

Zobacz także: Powstanie 3. część "To"? Odtwórca roli Pennywise'a zabrał głos

Tagi: To Stephen King To: Rozdział 2 James McAvoy