12.10.2017 16:16

Jared Leto i Margot Robbie zostaną małżeństwem?

Istnieją szanse, że niezawodny duet Joker i Harley Quinn ponownie spotka się na ekranie w najnowszej produkcji Bretta Ratnera.

Jared Leto i Margot Robbie zostaną małżeństwem?
foto: kadr z wideo

Para wystąpiła razem w filmie „Suicide Squad” i wszystko wskazuje na to, że Joker i Harley Quinn nie będą ich jedynym ekranowym duetem. Na początku października 2017 informowaliśmy, że Jared Leto zagra Hugh Hefnera w biograficznym filmie skandalisty. Niemal od razu po tej wieści pojawiły się pogłoski, że w jedną z trzech żon słynnego playboy’a ma się wcielić Margot Robbie. Co więcej, podobno bardzo zależy na tym Jaredowi Leto.

Robbie odmówiła już kiedyś współpracy z firmą Hefnera. Nie chciała wziąć udziału w rozbieranej sesji dla „Playboy’a” i stać się jedną z playmates. Teraz sprawy wyglądają jednak zupełnie inaczej. Nie dość, że miałaby zagrać żonę (a nie króliczka) playboy'a, to jeszcze u boku Jareda Leto… Dlatego póki co nie powiedziała nie, a nawet zgodziła się podjąć rozmowy dotyczące jej roli w biograficznym filmie skandalisty.

margot robbie i jared leto 2

Film o założycielu „Playboy’a” wyreżyseruje Brett Ratner, z którym Jared Leto przyjaźni się od lat. Panowie mogą zatem przekonywać australijską aktorkę wspólnymi siłami. Tym bardziej, że podobno obaj uważają, że doskonale pasuje do tego filmu. Patrząc na to, jak świetnie prezentuje się u boku Leto i jak doskonale poradziła sobie w „Wilku z Wall Street”, trudno się z nimi nie zgodzić. 

Są szanse, że para spotka się również na planie u Quentina Tarantino, który rozważa obsadzenie Leto i Robbiew swoim filmie o Charlesie Mansonie. A jeśli chcielibyście zobaczyć Jareda Leto nieco szybciej, niż w nowej produkcji, to będzie ku temu okazja podczas koncertu 30 Seconds To Mars 18 kwietnia 2018 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

Natalia Hluzow