13.11.2017 14:01

Jason Momoa zapowiada powrót „Kruka” na ekrany

Aktor ma dobre wiadomości dla fanów mrocznego thrillera z lat 90.! Produkcja „The Crow Reborn” ma ruszyć już niebawem.

Jason Momoa zapowiada powrót „Kruka” na ekrany
foto: kadr z wideo

Historia rebootu „Kruka”, choć wciąż nie rozpoczęła się nawet jego produkcja, jest długa i skomplikowana. Plany, by przywrócić na ekran postać mrocznego Erica Dravena, sięgają ubiegłej dekady. Na przestrzeni lat w głównego bohatera mieli wcielić się Jack Huston („Ben-Hur”), Luke Evans („Professor Marston and the Wonder Women”), Tom Hiddleston („Thor: Ragnarok”), a nawet Bradley Cooper („Strażnicy Galaktyki 2”). Nic z tego nie wyszło, a jednak sprawy ruszyły do przodu, kiedy na początku tego roku prawa do „The Crow Reborn” przejęło Sony. 

James O’Barr, twórca komiksowej serii, na której oparty był film i wszystkie jego kontynuacje, zapowiedział niedawno, że okres przygotowawczy rebootu ma się rozpocząć w lutym 2018 roku. Wciąż nie było jednak wiadomo, kto ostatecznie zagra Kruka. Najmocniejszym kandydatem pozostawał ostatnio Jason Momoa i to właśnie on na swoim Instagramie potwierdził swój udział w filmie i zapowiedział, że produkcja wystartuje już za chwilę. W jednym z postów umieścił fan-art z ikonicznym makijażem Dravena i opisem:

"

Czekałem taaaaak długo. @corinhardy zróbmy to bracie, aloha j. "

Wcześniej Corin Hardy na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z aktorem i dopiskiem „dwugłowy potwór”:

Kariera Jasona Momoa’y w ostatnich latach nabrała gigantycznego rozpędu za sprawą roli Khala Drogo – męża Daenerys w „Grze o tron” oraz Aquamana w najnowszym filmie DC, „Liga Sprawiedliwości”. Teraz zmierzy się z legendarnym „Krukiem” pod wodzą Corina Hardy’ego, który wyreżyseruje film. Nie znana jest jeszcze data premiery, ale jedno jest pewne – sprawa jest już w toku i tym razem naprawdę możemy spodziewać się rebootu „Kruka” z Jasonem Momoą w roli głównej. 

Natalia Hluzow
Tagi: #Kruk #News