30.05.2016 14:19

Jeff Bridges zagra w „Kingsman: The Golden Circle”

Obsada filmu zaczyna świecić coraz jaśniejszym światłem gwiazd. Do aktorów, którzy pojawią się na ekranie dołączyła kolejna osoba - jest nią Jeff Bridges.

Jeff Bridges zagra w „Kingsman: The Golden Circle”
foto: ons.pl

Obraz, którego reżyserem jest Matthew Vaughn będący również scenarzystą dzieła do spółki z Jane Goldman, ma trafić do kin 15 czerwca 2017 roku. W obsadzie znalazły się takie nazwiska, jak Colin Firth, Taron Egerton, Julianne Moore, Mark Strong, Halle Berry, Channing Tatum, Edward Holcroft, Elton John i Pedro Pascal.

Do tego grona dołączył Jeff Bridges, zasłużony aktor, który może się pochwalić m.in. pięcioma nominacjami do Oscara oraz zdobyciem statuetki Akademii za rolę w filmie „Szalone serce”. Jego osoba uświetni teraz „Kingsman: The Golden Circle”, o czym Amerykanin poinformował za pośrednictwem Twittera:

W kogo miałby się wcielić Bridges? Tego na dany moment nie wiemy - możemy jedynie spekulować na podstawie tajemniczego zdania widniejącego na grafice:

"

Jedyny Złoty Krąg, który chcę, żeby mi doskwierał, to ten pozostawiany przez moją szklankę na stole. "

Nieznana jest również rola Channinga Tatuma oraz Eltona Johna.

Udostępniony został zarys fabularny filmu. Kiedy siedziba Kinsgman zostaje wysadzona w powietrze, Eggsy (Taron Egerton) i Merlin (Mark Strong) wybierają się do Ameryki, aby odwiedzić bliźniaczą organizację zwaną Statesman. Prowadzono jest ona przez kowboja-rewolwerowca Jacka Danielsa (Pedro Pascal) oraz niejaką Ginger (Halle Berry). Obraz, podobnie jak poprzednia część, bazuje na komiksie „The Secret Service” z 2012 roku autorstwa Marka Millara i Dave'a Gibbonsa.

Jak już wspomnieliśmy w obsadzie ponownie znalazł się Colin Firth. Uwaga spoiler: Aktor wcielał się w poprzedniej części w postać Harry'ego „Galahada” Harta. Bohater został jednak zastrzelony przez Valentine'a, którego grał Samuel L. Jackson. To właśnie z tego względu na udostępnionym plakacie znalazły się okulary Harta z brakującym jednym szkłem wybitym przez kulę. Pod nimi widnieją słowa: „Doniesienia o mojej śmierci są mocno przesadzone”.

2215_1.7

Cieszycie się, że w „Kingsman: The Golden Circle” wystąpi Jeff Bridges?

Robert Skowronski
Tagi: News Jeff Bridges Kingsman