11.12.2017 13:47

Jeffrey Dean Morgan chce zagrać Batmana

Podczas konwentu Walker Stalker w New Jersey, Jeffrey Dean Morgan powiedział, że chciałby powrócić do roli Thomasa Wayne'a, którego zagrał w „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”.

Jeffrey Dean Morgan chce zagrać Batmana
foto: Dan Steinberg/REX/Shutterstock/EAST NEWS/materiały prasowe

Wszystko za sprawą tego, że DC i Warner Bros. zapowiedziało film „Flashpoint”. Fabuła komiksów o tym samym tytule, skupiała się na Flashu, który postanowił wrócić w czasie, aby uratować swoją matkę przed śmiercią. Mimo iż mu się to udało, to stworzył alternatywną oś czasu, która była nie do poznania - Superman wylądował w centrum Metropolis i został jako dziecko uwięziony przez rząd amerykański, a Aquaman i Wonder Woman mieli romans, który zakończył się wojną między Atlantydą a Themyscirą.

Jednak największą różnicą była chyba ta, która dotknęła rodzinę Wayne'ów - to Bruce został zastrzelony na oczach swoich rodziców, co spowodowało, że Martha oszalała i stała się Jokerem, a Thomas postanowił przebierać się za człowieka-nietoperza. W wymierzaniu sprawiedliwości używał jednak pistoletów, a także raczej nie stronił od alkoholu.

Jeffrey Dean Morgan, który już raz wcielił się w postać Thomasa Wayne'a, chciałby do roli powrócić właśnie w nadchodzącym filmie „Flashpoint”. W końcu jest on w tamtej historii jedną z głównych postaci, bo to właśnie emerytowany lekarz pomaga Flashowi odzyskać jego supermoce. Sam zainteresowany jasno komunikuje swój cel:

"

Jest jedna rola w Filmowym Uniwersum DC, którą mam na oku. "

Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia dotyczące roli Bena Afflecka, wydaje się że w przyszłych produkcjach o superbohaterach już niedługo w roli Batmana zobaczymy kogoś innego. Czyżby zabawa z czasem we „Flashpoint” miała być katalizatorem zmian w filmach DC?  

Chcielibyście Batmana w wersji Jeffreya Deana Morgana?

Kamil Kacperski
Tagi: News The Walking Dead