15.05.2017 13:46

Jennifer Lawrence jest bez serca na plakacie filmu twórcy „Requiem dla snu”

Od 3 lat w kinach nie pojawił się nowy film Darrena Aronofsky'ego. 2017 rok to zmieni. Dostępny jest już plakat „Mother!”.

Jennifer Lawrence jest bez serca na plakacie filmu twórcy „Requiem dla snu”
foto: ons.pl

Nowy projekt twórcy „Zapaśnika” powstaje dla studia Paramount Pictures, a gwiazdą dzieła została Jennifer Lawrence. Wciąż nie są znane szczegóły fabuły, jednak można się spodziewać synopsisu wraz z trailerem już w niedalekiej przyszłości. Wiadomo, że obraz ma się skupić na parze, której związek zostaje wystawiony na próbę wraz z przybyciem nieproszonych gości. 

Zapowiedzi mówią o tym, że mamy mieć do czynienia z dziełem zbliżonym klimatem do „Czarnego łabędzia”. Na ekranie oprócz Lawrence zjawią się Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall i Brian Gleesonowie oraz Ed Harris. Polska premiera została zaplanowana na 3 listopada 2017 roku.

 „Mother!” na świecie zadebiutuje w połowie października. W tym samym miesiącu na ekrany wkracza m.in. „Blade Runnera 2049”, „Piła 8”, „Naznaczony. Rozdział 4” czy też owiany tajemnicą kolejny „Cloverfield”. Silna konkurencja, ale pamiętajmy o tym, że Aronofsky ma już renomę, a nazwisko Jennifer Lawrence działa jak lep na widzów. W 2015 roku okrzyknięto ją najlepiej zarabiającą aktorką spośród wszystkich nominowanych do Oscara. Obecnie 25-latka może się pochwalić sumą wynoszącą 2,27 mld dolarów.

Zobaczcie plakat filmu „Mother!”:

plakat

Ostatnim filmem Aronofsky'ego jest pochodzący z 2014 roku „Noe: Wybrany przez Boga”,gdzie wystąpił Russell Crowe. Obraz zarobił ponad 362 miliony dolarów, przy budżecie wynoszącym 125 milionów.

Lawrence mogliśmy ostatnio oglądać u boku Chrisa Pratta w „Pasażerach”, gdzie para przeżyła swój kosmiczny romans. W tym roku aktorkę mamy również zobaczyć w szpiegowskim thrillerze „Red Sparrow”, gdzie zjawi się także Sakina Jaffrey jako agentka CIA.

Jak podoba Ci się plakat?

Robert Skowronski
Tagi: News Jennifer Lawrence Darren Aronofsky