04.05.2018 11:01

Jimmy Kimmel został nowym Batmanem. Gospodarz talk-show wystąpi w „Teen Titans Go! to the Movies”

Gospodarz talk-show emitowanego na antenie telewizji ABC wcieli się w zamaskowanego krzyżowca w nadchodzącej produkcji animowanej o nastoletnich herosach. Pojawił się również nowy zwiastun z jego udziałem. 

Jimmy Kimmel jako Batman
foto: materiały prasowe/kadr z wideo

Kilka dni temu w sieci pojawił się drugi zwiastun zapowiadający „Teen Titans Go! to the Movies”. Dowiedzieliśmy się wtedy, że w przeciwnikiem młodych herosów będzie Deathstroke, któremu głosu udziela Will Arnett. Natomiast początku maja 2018 roku pojawiła się ciekawa informacja dotycząca mrocznego rycerza - Jimmy Kimmel poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że wystąpi w filmie jako... Batman.

Oczywiście dziennikarz nie omieszkał przy okazji zażartować z Arnetta, który wcielał się w Batmana już dwukrotnie - wystąpił w filmach „LEGO Przygoda” oraz „LEGO Batman”. Kimmel udostępnił również rozszerzoną wersję zwiastuna „Teen Titans Go! to the Movies”, w której po raz pierwszy możemy go usłyszeć w roli ikonicznego superherosa:

"

Arnett, w mieście pojawił się nowy Batman (ja), a ty jesteś tym, co dzieciaki nazywają STARYMI NIUSAMI... "

Jimmy Kimmel dołącza do Nicolasa Cage'a w Teen Titans Go! to the Movies

Nowa wersja zwiastuna pokazana przez gospodarza programu „Jimmy Kimmel Live!” zawiera niewidzianą wcześniej scenę pościgu, w której Batman goni Młodych Tytanów w swoim Batmobilu. Przy okazji fani mają okazje usłyszeć słowa „jestem Batmanem” wypowiedziane przez Kimmela, a następnie kolejno „Batman powraca” oraz „Batman na zawsze”, co jest oczywiście nawiązaniem do tytułów poprzednich produkcji o mrocznym rycerzu. 

Oprócz Nicolasa Cage'a, który wcieli się w Supermana, wspomnianego Arnetta oraz Jimmy'ego Kimmela, w filmie wystąpią również: Scott Menville (Robin), Hynden Walch (Starfire), Tara Strong (Raven), Khary Payton (Cyborg) oraz Greg Cipes (Beast Boy). Gościnnie usłyszymy również wokalistkę Halsey w roli Wonder Woman orazrapera Lil Yachty'ego, który w zwiastunie udziela głosu Zielonej Latarni. 

Niebawem zobaczymy również serial aktorski opowiadający o nastoletnich herosach. Film „Teen Titans Go! to the Movies” pojawi się w kinach 27 lipca 2018 roku.  

Kamil Kacperski
Tagi: News Batman Teen Titans Go!