31.10.2017 11:16

Kinomani wybrali najwspanialszą postać filmową wszech czasów. Kto zdobył ten zaszczytny tytuł?

Total Film Magazine przeprowadził plebiscyt, w którym poprosił czytelników o wytypowanie ich ulubionych bohaterów filmowych. 

Kinomani wybrali najwspanialszą postać filmową wszech czasów. Kto zdobył ten zaszczytny tytuł?
foto: materiały prasowe

Dzięki plebiscytowi przeprowadzonemu przez magazyn Total Film, kinomani mieli okazję dać wyraz swojej miłości do ulubionych bohaterów. Nie liczyła się płeć postaci, gatunek filmu czy czas, w którym powstawał. Uczestnicy ankiety mieli totalną wolność wyboru, a do przygotowanej przez magazyn listy mogli dopisywać własne propozycje. Jedynym kryterium były prywatne odczucia kinomana, który miał sobie odpowiedzieć na pytania: Którego z filmowych bohaterów najbardziej podziwiasz? Który Cię inspiruje? Który jest ważny w Twoim życiu z jakichkolwiek powodów?

Plebiscyt trwał do 10 września 2017 roku. Na jego podstawie wytypowano aż 100 najbardziej uwielbianych bohaterów filmów wszech czasów. Magazyn Total Film nie ograniczył się jednak do zwykłego ogłoszenia wyników. By uhonorować zwycięzców, każdą ze 100 największych ikon kina umieścił na dedykowanej jej, limitowanej okładce, a więc w październiku 2017 zaprezentował aż 100 różnych okładek. Dodatkowo prenumeratorzy pisma otrzymali ekskluzywny bonus w postaci dodatkowej okładki, która nie trafiła do ogólnej sprzedaży.

Kto zdobył zaszczytny tytuł najwspanialszej i najbardziej uwielbianej postaci filmowej wszech czasów? Okładki Total Film Magazine ze zdobywcami pierwszych 25 miejsc możecie zobaczyć w galerii poniżej:

Jak podobają Wam się wyniki plebiscytu? Zgadzacie się z nimi? A może wybralibyście kogoś innego?

Natalia Hluzow
Tagi: News TOP Indiana Jones James Bond Batman Hannibal Lecter Han Solo Joker Leia Organa