22.03.2018 11:00

„Klatka”: Stramowski i Lubos jako zawodnicy MMA na pierwszym plakacie filmu

„Klatka” jest pierwszym polskim filmem o MMA, w którym główne role zagrają Piotr Stramowski i Eryk Lubos. Dystrybutor zaprezentował pierwszy plakat produkcji. 

Eryk Lubos, Piotr Stramowski
foto: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News; Tomasz Urbanek/East News

Pierwsze wzmianki o filmie „Klatka” pojawiły się już w grudniu 2017 roku. O tym, że powstaje produkcja opowiadająca o zawodnikach mieszanych sztuk walki z Piotrem Stramowskim w roli głównej, poinformowała federacja KSW na swoim oficjalnym profilu Facebook. Teraz oficjalny plakat, datę premiery i opis filmu udostępnił jego dystrybutor, NEXT FILM. 

„Klatka” – oficjalny plakat filmu

Piotr Stramowski wcieli się w zawodnika MMA wagi półciężkiej, którego głównym przeciwnikiem i największym rywalem będzie Eryk Lubos. Mężczyźni będą walczyć o tytuł mistrza w swojej kategorii wagowej. Film będzie skupiał się przede wszystkim na sporcie, który od lat budzi ogromne emocje i kontrowersje, a także na skupionym wokół niego hermetycznym środowisku. Dlatego też plakat promujący produkcję przypomina te zapowiadające walki gwiazd MMA: 

Klatka plakat

Twórcy zapowiadają, że „Klatka” nie będzie jednak dramatem sportowym skupionym wyłącznie na MMA, lecz także opowieścią o walce poza ringiem. Walce o miłość, rodzinę i samego siebie. 

Kiedy premiera filmu „Klatka”?

Za produkcję filmu odpowiada studio Domino Film z Katowic, zaś koproducentami są Ekipa Sp. z o.o., Federacja KSW sp. z o.o., Exotic Car Club sp. z o.o. oraz Next Film, który jest także jego dystrybutorem. W obsadzie obok Piotra Stramowskiego i Eryka Lubosa ma pojawić się wiele innych gwiazd polskiego kina i być może również autentycznych gwiazd MMA. Obecnie trwają treningi przygotowujące aktorów do zdjęć, o które dba federacja KSW - partner i konsultant produkcji. Zdjęcia mają rozpocząć się już wiosną 2018. Premiera „Klatki” zapowiedziana jest na 11 stycznia 2019.

Natalia Hluzow
Tagi: News polskie filmy Piotr Stramowski Klatka Eryk Lubos