12.06.2019 14:23

Klimat lat 60. na najnowszym plakacie filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

Do premiery 9. filmu Quentina Tarantino pozostało jeszcze kilka miesięcy. W sieci zaprezentowano najnowszy plakat do filmu "Once Upon a Time in Hollywood".

kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood
foto: kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood

Rok 2019 to prawdziwa uczta dla miłośników kina. Jednym z głównych dań jest oczywiście najnowszy film Quentina Tarantino, który przypadnie kinomanom z bardzo wielu powodów. Jednym z nich jest fakt, że "Once Upon a Time in Hollywood" opowie o minionej erze Fabryki Snów. Do premiery przedostatniego dzieła Tarantino pozostało już tylko kilka miesięcy. Z tej okazji w sieci pojawił się najnowszy plakat filmu.

"Once Upon a Time in Hollywood" - nowy plakat filmu Tarantino

Pierwszy plakat filmu nie zachwycił. Na szczęście fanów uspokoiły zwiastuny, które zapowiadają sentymentalną podróż po Hollywood z schyłku lat 60. oraz wiele odniesień do klasyki amerykańskiego kina. W ten klimat wpisuje się najnowszy plakat, ukazujący odtwórców głównych ról.

Once Upon a Time in Hollywood

Na stylizowanej na dawne lata grafice widzimy między innymi Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Ala Pacino, a także Margot Robbie, która wcieliła się w zamordowaną żonę Romana Polańskiego Sharon Tate. Aktorka rozmawiała na temat swojej roli z magazynem Empire.

"

Myślę, że brzmi to trochę, jakby był zbyt uduchowiona, ale to naprawdę pomogło mi oddać postać, jako prawdziwą osobę.    Chciałam uhonorować pamięć po niej i przekazać światu najlepsze cechy Sharon Tate. I okazało się, że posiadanie części jej osoby w sobie, jest to całkiem poruszające. Sharon uosabia najlepsze, co było w latach 60. - celebracja życia. Dzięki temu filmowi, można się z nią chociaż trochę pospędzać czas. "

Margot Robbie
Margot Robbie
Przeczytaj także Co zrobiła Margot Robbie, żeby dostać rolę w "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino?

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera?

W pozostałych rolach wystąpili Dakota Fanning, Costa Ronin, Austin Butler, Damian Lewis, Mike Moh, Damon Herriman oraz Rafał Zawierucha. Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood" odbyła się 21 maja 2019 roku podczas festiwalu filmowego w Cannes. Produkcja trafi do szerszej dystrybucji 9 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: „Once Upon A Time In Hollywood”: wszystko, co wiemy o nowym filmie Quentina Tarantino

Tagi: News Quentin Tarantino Margot Robbie Once Upon a Time in Hollywood