05.01.2016 13:24

Kto zastąpi Pamelę Anderson w kinowym „Słonecznym patrolu”?

Biegnąca brzegiem C.J. Parker z falującymi włosami (i nie tylko) może być tylko jedna? Wygląda na to, że nie, gdyż znalazła się osoba, która wcieli się w bohaterkę pierwotnie graną przez Pamelę Anderson.

Kto zastąpi Pamelę Anderson w kinowym „Słonecznym patrolu”?
foto: East News

Kinowa wersja telewizyjnej produkcji, której pierwsze odcinki powstały pod koniec lat 80., a ich emisja trwała jeszcze do XXI wieku, ma trafić na wielkie ekrany w 2017 roku. Reżyserią zajmie się twórca takich filmów, jak „Szefowie wrogowie” i „Złodziej tożsamości”, czyli Seth Gordon.

Była żona Kid Rocka nie wcieli się w kultową rolę odzianej w czerwony strój kąpielowy C.J. Parker. Na jej miejsce startowało siedem pań, wśród nich znalazły się Ashley Benson, Denyse Tontz, Nina Dobrev, Shelley Hennig, Bianca Santos, Alexandra Shipp oraz Alexandra Daddario. Ostatecznie nie wybrano żadnej z nich; jedynie ostatnia z aktorek dostała angaż jako Summer Quinn (oryginalnie grała ją Nicole Eggert).

Twórcy postawili w końcu na Kelly Rohrbach, która dołączy do Dwayne'a Johnsona i Zaca Efrona. Zobaczcie jak modelka i aktorka prezentuje się w słynnym czerwonym stroju:

"

To oficjalne! Tak się cieszę, że mogę już ogłosić, że dołączę do The Rocka w nadchodzącym filmie „Słoneczny patrol”. Do tej pory była to niesamowita podróż, nie mogę się doczekać tego co nadejdzie. Czuję się bardziej niż pobłogosławiona i wdzięczna. Nadchodzimy! "

Podczas wspólnych wygłupów Kelly Rohrbach i The Rocka nie mogło też zabraknąć ikonicznego biegu po plaży w zwolnionym tempie:

Sama Pamela Anderson skrytykowała pomysł na film twierdząc, że nikt nie docenia remake'ów. Uważa także, że „Słoneczny patrol” mógł się sprawdzić wyłącznie w latach 90., gdyż był to „słodszy i prostszy okres”. Twórcy prawdopodobnie zwrócą się do Pam z zaproponowaniem jej jakiejś roli, jednak na dany moment są w trakcie rozmów z Davidem Hasselhoffem, który żąda ogromnych sum za swoje pojawienie się na ekranie.

Scenariusz kinowego „Słonecznego patrolu” został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, którzy byli scenarzystami dwóch horrorów - „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku.

Sam film będzie komedią oznaczoną kategorią wiekową R, zatem przeznaczoną dla widzów dorosłych. Dwayne Johnson będzie chciał ochronić plażę przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Bohater zostanie zmuszony do połączenia sił z nowym członkiem ekipy, które gra Zac Efron.

Wytwórnia Paramount stara się stworzyć film już od wielu lat. Tym razem wygląda na to, że plan uda się w końcu zrealizować. Zdjęcia mają ruszyć na początku 2016.

Jak Wam się podoba nowa C.J. Parker?

Robert Skowronski
Tagi: News Słoneczny patrol