30.07.2019 14:08

Ktoś podszył się pod Thora, żeby kupić marihuanę

Anonimowa osoba, próbowała użyć fałszywego dowodu osobistego z wizerunkiem Thora z filmów Marvela, by kupić marihuanę za pośrednictwem internetu.

Thor
foto: kadr z filmu Thor: Ragnarok

Potrzeba matką wynalazków albo głupich pomysłów. Takie wnioski można wyciągnąć z historii, która wydarzyła się w Kanadzie. Ktoś próbował użyć fałszywego dokumentu, by kupić sobie marihuanę. Nie byłoby w tym niczego aż tak dziwnego, gdyby nie fakt, że niedoszły nabywca posłużył się danymi fikcyjnej postaci. I to nie byle jakiej postaci, tylko samego gromowładnego Thora z filmów Marvela.

Thor - ktoś podszył się pod Thora, żeby kupić marihuanę

Osoby niepełnoletnie potrafią zrobić bardzo wiele, żeby dostać w swoje ręce zakazany owoc pod tytułem używki. Niektórzy stoją pod sklepem i proszą dorosłych o zakup alkoholu. Inni podrabiają sobie dokumenty, fikcyjnie się postarzając. I właśnie na ten drugi pomysł wpadł amator trawki, który został nowym bohaterem internetu. Na Twitterze pojawił się zaskakująco absurdalny post, przedstawiający fałszywy dowód wystawiony na Thora Odinsona.

"

Moja siostra pracuje w internetowej aptece z trawą i wybuchł mi mózg. "

Użytkowniczka sloane podzieliła się ze światem print screenem rozmowy z siostrą, która wysłała jej zdjęcie dowodu osobistego Thora. Ktoś za jego pomocą, próbował dostać trochę marihuany, która jest w Kanadzie produktem legalnym, ale dozwolonym od 18. roku życia. Fałszerz zbytnio się nie postarał, żeby ukryć, że coś jest nie tak. Nie tylko wrzucił zdjęcie uśmiechającego się Chrisa Hemswortha, ale podał imiona Thor Thunder (Piorun) Odinson, a jako miejsce zamieszkania Big Hammer (Wielki młot).

Ciekawe, czy miłośnik marihuany zrobił całą akcję celowo, czy był przekonany, że Thor to rzeczywista postać... Trzeba jednak przyznać, że Taika Waititi byłby dumny z tego pomysłu!

kadr z filmu Avengers: Endgame
kadr z filmu Avengers: Endgame
Przeczytaj także Sikający Gruby Thor w usuniętej scenie z "Avengers: Endgame"

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Thor powróci już za jakiś czas, co ogłoszono podczas San Diego Comic Con 2019. Film wyreżyseruje Taika Waititi - nowozelandzki reżyser, stojący za sukcesem "Thora: Ragnarok". W rolach głównych ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson oraz Natalie Portman, która tym razem przejmie miano tytułowego bohatera. Premiera "Thor: Love and Thunder" została zaplanowana na 5 listopada 2021 roku.

Zobacz też: Fan skrytykował "Thora: Ragnarok". Odpowiedź Taiki Waititiego bezcenna

Tagi: News Thor Marvel Chris Hemsworth