19.01.2016 16:52

„Legion samobójców” na pierwszych plakatach

Nowe dzieło Davida Ayera trafi na polskie ekrany 12 sierpnia 2016 roku. Zobaczcie plakaty zapowiadające jego „Legion samobójców”.

„Legion samobójców” na pierwszych plakatach
foto: WARNER BROS PICTURES / ENOS, CLAY / Album/ East News

Stopniowo docierały do nas kolejne informacje dotyczące filmu osadzonego w uniwersum DC Comics i świecie Mrocznego Rycerza. Widzieliśmy fanowskie zdjęcia z planu przedstawiające Jareda Leto, jak i jego ucieczkę przed Batmobilem. W końcu trafił też do nas oficjalny trailer, a teraz udostępniono także plakaty filmu. Zobaczcie jak się prezentują:

Tytułowy oddział po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu w 1959 roku. Scenariusz filmu, autorstwa Davida Ayera („Bogowie ulicy”, „Furia”), ma opowiedzieć historię wspomnianej drużyny skazańców. W zamian za ułaskawienie mają oni wykonać samobójcze zadanie, któremu mogą podołać wyłącznie osoby nie mające nic do stracenia.

Jared Leto, który wcieli się w postać Jokera, uważa, że dzieło, jak i jego rola, zaskarbią sobie serca widzów:

"

Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie – zamkną mnie w pudle po premierze tego filmu. "

Aktor porównał też budowanie swojej postaci do „rodzenia przez prącie”. Przyznał, że było to wymagającym zadaniem, ale też wielce satysfakcjonującym:

"

To zdecydowanie był okres oderwania. W pełni się w to zagłębiłem, była to jednak wyjątkowa okazja i nie jestem sobie w stanie wyobrazić robienia tego w inny sposób. Czystą zabawą było dla mnie bawienie się w te psychologiczne gierki. Jednak rola Jokera była też bardzo bolesna. "

Oprócz Jareda Leto w filmie wystąpią także Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flag), Viola Davis (Amanda Waller), Raymond Olubowale (Killer Croc) i Scott Eastwood.

Jak Wam się podobają plakaty do „Legionu samobójców”?

Robert Skowronski
Tagi: News Suicide Squad