20.07.2016 15:02

Macaulay Culkin: Nie wydawałem na heroinę 6 tys. miesięcznie

Dziecięce lico przemieniło się w wychudzoną twarz pokrytą niechlujnym zarostem. To przez narkotyki? Macaulay Culkin odpiera te zarzuty.

Macaulay Culkin: Nie wydawałem na heroinę 6 tys. miesięcznie
foto: Gilbert Carrasquillo / Splash News / East News

Gwiazda serii o Kevinie, który wpierw został zostawiony sam w domu, a następnie w całym Nowym Jorku. Po 2. części dyptyku Chrisa Colmbusa młody aktor zagrał jeszcze w paru produkcjach, a następnie zapanowała 9-letnia przerwa. Później Macaulay Culkin powracał jeszcze sporadycznie na ekran, ale projekty nigdy nie odniosły większego sukcesu. Chyba, że za takowy uznać wideo na YouTubie z grudnia 2015 roku, które ma ponad 23 miliony odtworzeń.

To z czego w ostatnich latach możemy kojarzyć aktora, to przede wszystkim wychudzony wygląd oraz dzielenie mieszkania z Petem Dohertym (muzyk znany z zespołu The Libertines, który nie stroni od wszelkiej maści używek). Nic dziwnego, że zaczęły krążyć głosy o tym, że Culkin najprawdopodobniej jest uzależniony od heroiny. Wokół tego tematu narosło wiele plotek, które sam zainteresowany postanowił zdementować. Czy powinniśmy się obawiać o jego życie?

"

Niekoniecznie. Oczywiście mówi się różne rzeczy, ale nie wydawałem sześciu tysięcy miesięcznie na heroinę. Tym co mnie denerwowało były brukowce owijając to wszystko w ten dziwnym płaszczyk troski. "

Aktor, co prawda nie bezpośrednio, ale jednak, wyznał, że dużą odpowiedzialność za jego stan psychiczny ponoszą właśnie tabloidy:

"

Jeżeli tylko skręcę w nie tę ulicę, od razu mam ogon i znikąd pojawia się 20 paparazzi. Nie wydaje mi się, żebym był tego wart. Tak się dzieje przez całe moje dorosłe życie. Zawsze muszę prześwietlać otoczenie. To wygląda dziwnie zwłaszcza na randkach, druga osoba ma wrażenie, że nie zwraca się na nią uwagi. "

Dlaczego tak się dzieje i dlaczego Culkin opuścił blask reflektorów?

"

To nie jest tak, że odwróciłem się plecami, po prostu nie chcę brać aktywnego udziału w tym wszystkim - udzielać wywiadów itp. Stąd biorą się paparazzi. Biegają za mną, bo się nie sprzedałem. "

Obecnie Macaulay Culkin skupia się na karierze... muzycznej. Aktor występuje w zespole Pizza Underground będącym coverbandem The Velvet Underground. Niedługo mamy się doczekać debiutanckiej płyty projektu. Teksty kapeli wypełnione są odniesieniami do słynnej włoskiej potrawy. Posłuchajcie sami:

Brzmi tak samo pokręcenie, jak życie Macaulaya Culkina?

Robert Skowronski
Tagi: News