08.10.2018 13:37

Margot Robbie zagra Barbie? Aktorka jest w trakcie rozmów z wytwórnią

Istnieją spore szanse, że piękna i ponętna Margot Robbie już niebawem wcieli się w najsłynniejszą lalkę na świecie w pełnometrażowym filmie aktorskim.

Margot Robbie barbie
foto: kadr z filmu "Wilk z Wall Street"

Margot Robbie ma wyjątkowe szczęście do kreowania ikonicznych postaci. Stała się filmowym wcieleniem Harley Quinn, zagrała słynną łyżwiarkę Tonyę Harding, a już niebawem będziemy podziwiać ją jako Elżbietę I oraz Sharon Tate. Do grona tych rozpoznawalnych postaci, w które z powodzeniem wciela się Robbie, ma dołączyć także… Barbie firmy Mattel.

Barbie

Margot Robbie jako Barbie w filmie aktorskim

O aktorskim filmie na temat Barbie mówi się już od jakiegoś czasu. Początkowo miało go produkować Sony, a w lalkę firmy Mattel miała wcielić się komediowa aktorka Amy Schumer. Kiedy zrezygnowała z roli, pojawiły się pogłoski, że Barbie zagra Anne Hathaway, zaś produkcją zajmie się Warner Bros.

Jak podaje Variety, projekt tak naprawdę nie trafił jeszcze pod skrzydła żadnej wytwórni, po tym jak Mattel odzyskał prawa do postaci. Wiadomo jednak, że Margot Robbie ma nie tylko wcielić się w główną bohaterkę, ale też zostać jedną z producentek filmu za pośrednictwem swojej firmy Lucky Chaps.

Nowa produkcja z Barbie w roli głównej nie ma być skierowana do dzieci, lecz do dorosłych. Pierwsza wersja scenariusza była utrzymana w konwencji komediowej.

Nadchodzące filmy z Margot Robbie

Margot Robbie pracuje aktualnie na planie Quentina Tarantino, gdzie wciela się w Sharon Tate, zamordowaną w 1969 roku żonę Romana Polańskiego. Natomiast już niebawem pojawi się na kinowym ekranie jako królowa Elżbieta I. Film „Maria, królowa Szkotów” trafi do polskich kin 25 stycznia 2019.

Czy Margot Robbie powinna zagrać Barbie?

Natalia Hluzow
Tagi: News Margot Robbie